Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Budowa dremel 4000 - pokrętło mocy nie działa

habosia 11 Mar 2013 09:07 3882 6
    habosia
    Level 2  
    W mojej przeukochanej szlifierce dremelku nie działa pokrętło predkości mocy. Coś musiało się poluzować lub odczepić przy wymianie szczotek ( niestety w tym modelu trzeba rozkręcić obudowę). Służy mi 4 rok.
    Potrzebowałabym zdjęcie od Was, a może ktoś miał podobny problem, na elektronice znam się słabo.
    iku18
    Level 19  
    Możliwe, że się coś się poluzowało ale stawiał bym na elektronikę 2610004636- około 100 zł.
    Raczej proponował bym rozkręcić maszynę i sprawdzić czy wszystkie połączenia są poprawne, a nie tylko udawać że masz dwie lewe ręce i wypisywać to na poważnym forum nie rozbierając wcześniej maszyny..
    habosia
    Level 2  
    Rozkręcałam, zaglądałam poprawiałam, i nic nie wypatrzyłam. Nawet wirnik dałam do sprawdzenia- bo wcześniej iskrzyło.
    PtasiorWro
    Level 27  
    Budowa dremel 4000 - pokrętło mocy nie działa

elektronika 76zł+V
    iku18
    Level 19  
    PtasiorWro wrote:
    elektronika 76zł+V

Dolicz wysyłkę, ewentualnie marżę w innym serwisie elektronarzędzi..acha jeszcze vat
    PtasiorWro
    Level 27  
    To jest cena dla klienta ( serwis ma od tego 20-30% w dół) chyba że to im to mało i jeszcze więcej liczą, ale takie serwisy omija się szerokim łukiem.
    habosia
    Level 2  
    Dzięki, bardzo mi pomogliscie. Dremela zawsze będę używać, póki moje ręce na to pozwolą więc schemat ma pewno mi się przyda. Kupię elektro i na pewno będzie ok.