Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Clarion CDC6300. Odczytanie bina - co to jest? Jak to się robi?

Simonne 19 Feb 2005 16:49 1269 5
 • #1
  Simonne
  Level 16  
  Witam Wszystkich.
  Dużo czytałem na forum o rozkodowywaniu radii samochodowych i powiem że mocno mnie ten problem zainteresował. Mam w piwnicy radiio marki Clarion i może tak bym się na nim nauczył rozdkodowywać. Czytając posty pjawiło się takie "pojęcie" jak zczytać bina. I właśnie co to znaczy, gdzie tego szukać, no i ... jak to się robi? Jeżeli post jest nieudany to z góry przepraszam. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wszelkie informacjie.
 • #2
  ikar55
  Car audio specialist
  Myślę,że słusznie przepraszasz.Za pozdrowienia dziękuję w imieniu wszystkich,którzy Cię czytali i je odwzajemniam. Jak chcesz uruchomić to z piwnicy to oddaj to w ręce kogoś kto wie jak to zrobić a sam "Zacznij od Bacha" -jak to śpiewa Wodecki.
 • #3
  Simonne
  Level 16  
  Hmmm. Myślę że każdy na początku miał swój warsztacik a nie odrazu "potężne laboratoria". Dzięki za odpowiedź no i za pozdrowienia ale i tak zrobię na złośc i się kiedyś nauczę :P Acha: Wodeckiego nie słucham
 • #4
  ikar55
  Car audio specialist
  Gorąco popieram ludzi którzy do czegoś uparcie dążą.Chciałem Ci tylko zaproponować byś w tę dziedzinę wchodził od podstaw elektorniki.Będzie Ci później o wiele łatwiej.Nie kop tunelu od środka góry. Życzę wytrwania w uporze i realizacji celów.Pozdrowionka. A co do Wodeckiego-też kiedyś będziesz z przyjemnością słuchał.Zapewniam.
 • #5
  Simonne
  Level 16  
  Witam po pewnym czasie. Musze przyznać że Wopdecki jest spoko :) A co do kodowania już wiem jak to zrobić; brakuje mi tylko programatora, ale od czego jest elektroda i schematy na niej umieszczone. A co do Clariona posłużyłem się poradą ze strony http://www.blueice-electronics.co.uk/reference/selfhelp/codes/ i to mi wystarczyło. dzięki za wszelkie odpowiedzi i myślę że temat czas zamknąć.
 • #6
  ikar55
  Car audio specialist
  Pozostaje mi pogratulować ambicji i życzyć
  powodzenia.
  Pozdrowienia!