Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wewnętrzny dekoder DVB-S2 Samsung + moduł CI Viaccess

shulc 11 Mar 2013 19:24 4032 4
    shulc
    Level 22  
    Witam,
    posiadam telewizor Samsung serii 8 z wbudowanym dekoderem DVB-T / C / S2, oraz gniazdem CI+, dodatkowo korzystam z Orange TV w wersji satelitarnej z czarną kartą dostępu poprzez dekoder Sagemcom UHD 88, którego chcę się pozbyć i korzystać wyłącznie z modułu CI VIACCESS SMIT SECURE CAM ACS 4.1, który w opisach podawanych przez sprzedających powinien współpracować z tą kartą.
    Po zamontowaniu w/w modułu, TV widzi go, dekoder wyszukuje na auto ponad 2700 kanałów z satelity HotBird 13E, lecz żaden program z pakietu Orange TV nie jest rozkodowany.
    Szukałem w internecie, zmieniałem ustawienia w TV oraz strojenie kanałów ręczne i nic, więcej nie mam pomysłów.
    Co mogę jeszcze sprawdzić, może ktoś pomoże, czy taki zestaw ma prawo ruszyć :cry: :cry:
    Pozdrawiam
    shulc
    Level 22  
    Dziękuję za podpowiedź, zrozumiałem że z takim zestawem nic nie zrobię, czy dobrze rozumiem :?: .
    Czy jest jakiś sposób by pozbyć się tego czarnego pudła (poza rezygnacją z tego pomarańczowego ...... :shii: ) i koszyka na piloty :D , doradźcie coś.
    shulc
    Level 22  
    romeok01 wrote:
    należy użytkować dekoder i kartę dostarczoną przez operatora.

Nie ma takiej opcji, jak mam się męczyć z tym luksusem to zwijam kable, a tą czarną puszkę spakuję w jeszcze czarniejsze pudełko niech sobie leży i czeka na koniec umowy pomarańczowego G....
    A w zamian spojrzę na oferty innych platform cyfrowych.
    Pozdrawiam