Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy s advance - Słabo trzyma bateria

11 Mar 2013 22:34 4506 4
  • Poziom 10  
    Witam mam taki problem, mianowicie zaobserwowałem ze dosyć szybko rozkadowuje mi się bateria w galaxy s advance dziś wytrzymała około 100 godz. Po naładowaniu praktycznie w ciągu kilkunastu minut potrafi zjechać do 80% praktycznie nic nie robiąc, fakt ze fon ma ciągle włączoną transmisję danych ale też i sprawdzałem na wyłączone i jest podobnie. Gdzie szukać przyczyny soft 4.1.2 aplikacje Odinstalowalem teraz i sprawdzę
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    Nie masz czasem problemu z zasięgiem sieci?

A tak na marginesie 4.1.2 Masz po polsku jak tak to skąd go wytrzasnąłeś?
  • Poziom 10  
    Zasięg jest ok, a soft ściągnąłem z neta co prawda był w języku Rosyjskim na początku ale podczas konfiguracji była opcja wyboru języka Polskiego i śmiga aż miło. Poprawiła się też jakość rozmowy co w poprzednim sofcie była beznadziejna, tylko bateria cos mi szybko spada ale to od 2 dni tak się dzieje, a nowy soft mam około miesiąca
  • Poziom 10  
    Po 9 godzinach pracy na baterii mam 55% baterii, wykonałem kilka dłuższych rozmów i trochę po necie polatałem, dodam że wcześniej troszkę lepiej mi trzymała bateria. Co mogę jeszcze zrobić aby wydłużyć czas pracy baterii bo mimo to wydaje się szybko rozładowywac, na wygaszonym wyświetlaczu w trybie uśpienia zaobserwowałem ze szybciej rozladowuje się bateria co widać po % na wskaźniku