Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L7 - Wymiana dotyku w L7

11 Mar 2013 22:42 8526 9
  • Poziom 7  
    Witam.
    Właśnie wymieniłem dotyk w moim L7 i niestety nie działa, co najciekawsze po podłączeniu starego też nie działa, zaznaczam, że stary dotyk się zbił w pajęczynę, ale działał bez problemu, po rozebraniu telefonu i wymianie na nowy dotyk szybka nie reaguje, wyświetlacz i cała reszta działa poza dotykiem. Nie uszkodziałem niczego więc nie wiem o co może chodzić. Jakaś podpowiedź?
  • Poziom 27  
    Stary dotyk mógł umrzeć przy ściąganiu.
    Jeśli chodzi o nowy, to sprawdź czy gniazdo jest całe, jeśli tak to musisz wysłać dotyk na gwarancję.
    Musisz się najpierw upewnić że dotyk jest ok, dopiero potem można szukać przyczyny w elektronice telefonu.
  • Poziom 7  
    Dotyk na allegro kupiony, niby oryginał. Gniazdo jest ok.
  • Poziom 7  
    140zł bez ramki
  • Poziom 7  
    oferta nr 3062048282
  • Pomocny post
    Admin grupy GSM
    Faktycznie wygląda na oryginał i sprzedawcy też nie ma co zarzucić.
    Może więc coś uszkodziłeś podczas przekładania, na początek mikroskop i oglądnij dokładnie płytę. Jak nic nie zauważysz to proponuje wtedy jednak odesłać ten dotyk na reklamacje gdyż nawet oryginalna część może być uszkodzona.
    Kilka dni temu kupiłem nowy oryginalny dotyk do nokii 5250 i po 1 dniu przestał działać a kosztował połowę ceny telefonu ;)
  • Poziom 7  
    Ok, dzięki za pomoc, na razie to sprzedawca się nie odzywa ;)

Edit:
    Sprzedawca bez problemu mi wymieni i nawet zamontuje jak wyślę telefon, bo przyznał się, że z tym modelem jest ogólnie problem.