Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane 2 - Cabasse tronic Megane 2 podłączenie AUX. Kolory kości.

djosiriss 12 Mar 2013 14:16 18294 5
    djosiriss
    Level 9  
    Witam , piszę z ważnym dla mnie pytaniem , odkręciłem tuner w Megane 2. Cabasse tronic 8000. Zakupiłem na allegro wtyk do wejścia aux. Lecz aby podłączyć wejście aux muszę wymontować jedną z kości. Stąd moje zapytanie. Jaka kość do czego służy , do czego niebieska a do czego żółta ? Załączam dwa obrazki. Pozdrawiam Renault Megane 2 - Cabasse tronic Megane 2 podłączenie AUX. Kolory kości. Renault Megane 2 - Cabasse tronic Megane 2 podłączenie AUX. Kolory kości.
    dzimi
    Moderator
    Niebieska - sterowanie zmieniarką, żółta- do podłączenia sygnałów zewnętrznych.
    piotreknowi
    Level 10  
    też szukałem takiej informacji i z tego co się dowiedziałem tylko radia UPDATE LIST mają możliwość AUX IN(zielona kostka) a radia typu TUNER LIST muszą mieć emulator zmieniarki(kostka niebieska) Żółta kość jest od sterowanie przy kierownicy i od wyświetlacza.Zastanawiam się czy nie da się czegoś jednak zmostkować i oszukać radia inaczej bo taki emulator kosztuje tyle co średniej klasy radio z MP3
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    Nie da rady , bo sygnał audio ze zmieniarki do tunera idzie w formie cyfrowej a nie analogowej.
    piotreknowi
    Level 10  
    właśnie się o tym przekonałem uwalając prawie nowego HTC ONE X jak dziecko podłączyłem pod jack i głośnik i mic w telefonie wysiadły, Co ze mnie za fucking amator