Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane 2 - Cabasse tronic Megane 2 podłączenie AUX. Kolory kości.

12 Mar 2013 14:16 15669 5
  • Level 8  
    Witam , piszę z ważnym dla mnie pytaniem , odkręciłem tuner w Megane 2. Cabasse tronic 8000. Zakupiłem na allegro wtyk do wejścia aux. Lecz aby podłączyć wejście aux muszę wymontować jedną z kości. Stąd moje zapytanie. Jaka kość do czego służy , do czego niebieska a do czego żółta ? Załączam dwa obrazki. Pozdrawiam Renault Megane 2 - Cabasse tronic Megane 2 podłączenie AUX. Kolory kości. Renault Megane 2 - Cabasse tronic Megane 2 podłączenie AUX. Kolory kości.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Moderator
    Niebieska - sterowanie zmieniarką, żółta- do podłączenia sygnałów zewnętrznych.
  • Level 10  
    też szukałem takiej informacji i z tego co się dowiedziałem tylko radia UPDATE LIST mają możliwość AUX IN(zielona kostka) a radia typu TUNER LIST muszą mieć emulator zmieniarki(kostka niebieska) Żółta kość jest od sterowanie przy kierownicy i od wyświetlacza.Zastanawiam się czy nie da się czegoś jednak zmostkować i oszukać radia inaczej bo taki emulator kosztuje tyle co średniej klasy radio z MP3
  • Level 37  
    Nie da rady , bo sygnał audio ze zmieniarki do tunera idzie w formie cyfrowej a nie analogowej.
  • Level 10  
    właśnie się o tym przekonałem uwalając prawie nowego HTC ONE X jak dziecko podłączyłem pod jack i głośnik i mic w telefonie wysiadły, Co ze mnie za fucking amator