Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lampa sufitowa FRAGILIS- brak działania pilota na dwie lampy

czolgista 12 Mar 2013 15:39 2469 0
    czolgista
    Poziom 27  
    Tak jak w temacie podłączyłem jeden typ tej lampy i działa bez zarzutu na odległości do 4-5 metrów pilot działa i jest możliwa regulacja .Drugi taki sam typ powiesiłem po drugiej stronie pomieszczenia za filarem więc się nie widzą i tu problem nic nie działa jak trzeba, dopiero z bliska się załączy ale nie zawsze .Są dwa piloty i na jednym jak i drugim pierwsza lampa działa , natomiast druga nie .Postanowiłem wymienić w sklepie więc pojechałem zamienili na sprawną oczywiście sprawdziłem na dwóch pilotach i było okej .Będąc pewnym powiesiłem ją i tu efekt ten sam co był wcześniej .Wyjąłem nawet ten czujnik i nic , zmieniałem fazę , baterie dobre , mierzyłem napięcie 226 V. Brakuje mi pomysłów .Czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem .Może się zakłócają ? inna lampa czyli inny model działał w tym miejscy bez problemów.Ponawiam bo dołączam zdięcia tego modułu oraz typ sterownik KRC-04Y-02
    lampa sufitowa FRAGILIS- brak działania pilota na dwie lampylampa sufitowa FRAGILIS- brak działania pilota na dwie lampylampa sufitowa FRAGILIS- brak działania pilota na dwie lampy dziwne że dwie lampy nie działały poza tym trzeci pilot od takiego samego urządzenia też nie działał odpowiednio.Mam nadzieję że jak sprowadzą ze sklepu jeszcze dwa nowe i będą działać na jednym pilocie to wyjdzie na to że poprzednie były uszkodzone .Natomiast jeśli okaże się że będzie tak samo czyli złe działanie to okaże się że dwa obok siebie nie mogą działać .Ale zobaczymy Może ktoś zna parametry sterownika KRC-04Y-02 Szukałem w necie ale nic nie znalazłem.