mam drobny klopot zbudowałem dwa miksery ktore sa w zalaczniku
i podlaczylem zasilanie
gdy podlaczam do wejscia sygnal to slychac go bardzo slabo albo wcale
co ciekawe gdy wylacze zasilanie to na chwile slychac wyraznie i o
normalnej glosnosci
Pomocy
i podlaczylem zasilanie
gdy podlaczam do wejscia sygnal to slychac go bardzo slabo albo wcale
co ciekawe gdy wylacze zasilanie to na chwile slychac wyraznie i o
normalnej glosnosci
Pomocy