Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Espace III 2.0 16v - Od jakiej innej Renówki pasuje silnik F4r 2.0 16V do Espace

picu78 13 Mar 2013 00:20 5823 3
    picu78
    Level 2  
    Posiadam Renault Espace III 2.0 16V 140KM F4R , uszkodzoną mam głowicę i chcę kupić silnik lub głowicę z wałkami rozrządu , jaki inny silnik lub głowica będzie od renówki pasować do Espace III bez żadnych przeróbek z jakiego modelu lub rocznika. Proszę o konkretną odpowiedź. Ktoś na pewno przerabiał ten temat , szukałem ale żadnych konkretów nie znalazłem. Wyszukiwarka google nie pomaga bo każdy pisze co innego.
  • Helpful post
    J23-LUB
    Level 13  
    Np;od scenica 4x4 czyli RX4 silnik ma kod 744 a espace 700 lub 701 pasuje jak ulał bo sam zmieniłem na taki,osprzet z espace pasuje.
    Jestem użytkownikiem 7 renówek w tym 4 szt E3 16V znam go w 80% obecnie E4 2.0T
    picu78
    Level 2  
    Dzięki za info na ten temat , a może wiesz czy będzie pasował od Laguny 2.0 16v f4r lift z 2000r. bo mam taki silnik na oku i mam obawy czy podejdzie. Jeśli nie to pozostanie mi szukać dalej te modele które podałeś. :|
    J23-LUB
    Level 13  
    Tak to ten sam motor ale musi mieć F4R,zresztą espace jest na bazie laguny I, silnik jak i zawieszenie.