Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka Kenwood KDW1274W wybija bezpiecznik

13 Mar 2013 12:05 2880 6
  • Poziom 8  
    witam mam problem ze zmywarka po właczeniu zmywarki zaczyna pobierac wode nastepnie zaczyna proces mycia i po kilku sekundach wywala bezpiecznik w tym momencie kiedy grzałka zaczyna grzac wode moje podejrzenie padło na grzałke wiec rozłaczyłem kable z grzałki właczyłem zmywarke i korków nie wywaliło nastepnie sprawdziłem grzałke miernikiem opór prawidłowy 29 czy myslicie ze to własnie grzałka winna i powinienem ja zmienic to jest grzałka przepływowa w zmywarce kenwood.
  • Poziom 37  
    Grzałkę trzeba też sprawdzić na upływność do masy a nie tylko na przejście.
  • Poziom 8  
    A jak moge to sprawdzic zeby miec pewnosc ze wszystko dobrze wykonałem?
  • Poziom 8  
    Troche dzis czytałem na forum gdzie ktos napisał ze jak chce sie sprawdzic grzałke na upływnosc to na mierniku trzeba nastawic 2000k Ω tylko wtedy miedzy stykami pokazuje 000 natomiast jak jeden kabel miernika jest przyłozony do styku drugi natomiast do obudowy to wartosc jaka pokazuje miernik to -330 czy to oznacza ze grzałka ma upływnosc i dlatego wybija bezpiecznik jezeli tak to grzałka do wymiany? Powiedzcie czy dobrze wykonałem pomiar na upływnosc.
  • Specjalista AGD
    walkers3 napisał:
    Powiedzcie czy dobrze wykonałem pomiar na upływność.

Dobrze. Grzałka ma upływność do masy.
  • Poziom 8  
    Dzieki Peter falk za odpowiedz zamowiłem nową grzałke.
  • Poziom 8  
    Po wymiane grzałki zmywarka działa świetnie dzięki za pomoc temat uważam za zamkniety.