Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

serwis vintage wzmacniaczy Sony w Trójmieście poszukiwany

cezetka 13 Mar 2013 16:51 1758 2
    cezetka
    Level 2  
    Cześć

Czy może ktoś polecić fachowca z Trójmiasta i okolic (najlepiej Gdańsk), który przejrzał by i wymienił/naprawił co trzeba w starym (rocznik 1978) wzmacniaczu Sony TA-F40?

Sprzęt gra, z reguły nawet całkiem ładnie, z Tonsilami Maestro S 100W. Niestety ma problem z balansem. Czasami też zwiększa się ilość szumu, dźwięk jakby staje się mniej wyraźny. Czasem mogę pozbyć się tych objawów kręcąc potencjometrami, czasem "same" ustępują i wracają. Brak też podświetlenia części kontrolek.

Szkoda mi się go pozbywać. Jak ma humor gra świetnie i nawet wygląda jeszcze bardzo dobrze.

Mam drugi taki wzmacniacz - uszkodzony; może być dawcą części. Mam też do niego bardzo dobrej jakości kolorowy skan podręcznika serwisowego.

Rozumiem, że taka usługa może być bardziej kosztowna niż naprawa współczesnego sprzętu. Jestem gotów odpowiednio zapłacić za staranne odrestaurowanie mojego zabytku ;).

Na razie dzwoniłem do TELE-RADIO-VIDEO (Gdańsk, Zaułek Św. Bartłomieja 1), ale mnie tam wyśmiano, jak powiedziałem, że wzmacniacz ma 30 lat.
    damian audio rtv
    Level 10  
    Witam mogę się bez najmniejszego problemu podjąć tej naprawy prowadzę serwis rtv i mam bardzo dużo sprzętu oraz części zamiennych min do tego wzmacniacz gwarantuje że będzie jak nowy tylko że musiał by mi pan go wysłać w razie co proszę pisać na pw zajmuje się przeszło 15 lat naprawa każdego rodzaju sprzętu rtv,estradowego car audio regeneracja głośników oraz agd

Słowotok.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Kolejny raz pisze Kolega byle jak.
    Przypominam, że "... Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora..."
    (dj-MatyAS)
    cezetka
    Level 2  
    damian audio rtv wrote:
    mogę się bez najmniejszego problemu podjąć tej naprawy ( ...) tylko że musiał by mi pan go wysłać

Dzięki za propozycję. Może skorzystam, ale na razie szukam serwisu w pobliżu.