Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Felicia 1.3 68KM 1998r. po włączeniu radia świecą postojówki

14 Mar 2013 08:32 1707 6
  • Level 11  
    Witam, od niedawna jestem posiadaczem Skody Felici 1.3 68KM 1998r.
    Ale to nie o tym, mam problem chyba z elektryką, bo gdy włączam radio świecą mi się żarówki nawiewu i postojówki, nie wiem o co może chodzić i szukam pomocy.
    Dodam, że jeszcze brzęczy coś na otwartych i zamkniętych drzwiach.
    Wydaje mi się, że przez to rozładowuje mi się akumulator, co mnie bardzo smuci i zaczyna denerwować, więc proszę o pomoc, naprowadzenie na trop lub jeżeli ktoś się spotkał z czymś podobnym, to prośba, aby się podzielił wiadomościami, jak to naprawić, szukałem w internecie i nic nie mogłem znaleźć ;/ Sam też już nie mam pojęcia, o co chodzi. Wiem, że tego nie powinno być.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 35  
    Wygląda na żle podłączone radio. W kostce od radia masz przewód od podświetlenia .
  • Level 11  
    Hmm moze to od radia bo kiedys Szwagier miał w tej skodzie inne radio i wszystko było dobrze a ja mam teraz inne ...
  • Helpful post
    Level 27  
    Witam

Na bank źle podłączyłeś radio. Zwarte jest +12V z przewodem poświetlania radia. Miernik w rękę i sprawdzaj po kolei kabelki zgodnie ze schematem kostki. Podpowiedź znajdziesz tutaj:

http://djlj24.fm.interia.pl/kable/isoshop.htm

Pozdrawiam

Krystian
  • Level 11  
    Wielkie Dzięki jak narazie problem się skonczył :D mam nadzieje ze nie wróci :D Jeszcze raz Dziękuje i Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

Temat uważam za zamknięty :)
  • Level 22  
    Ale co,ale jak, ale dlaczego, podziel się wiadomością Kolego.