Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra H kombi - Napinacze pasów przód plus poduszka.

14 Mar 2013 17:32 3729 8
  • Poziom 10  
    Witam, kupiłem Astrę H kombi po lekkim strzale w tył. Wywaliły napinacze, i świeci się poduszka (poduszki,kurtyny całe). Do tego po każdym odpaleniu auto włącza awaryjne światła i non sto świeci się lampka wewnętrzna z przodu.

Dziś mi przyszły napinacze pasów niestety ktoś się pomylił i przysłał mi z vectry c (obcięta wtyczka) zamiast z astry H . Fizycznie napinacz pasuje i zapięcie jest identyczne ale w moim wystrzelonym od Astry mam NIEBIESKI i BRĄZOWY kabel a ten z vectry ma ZIELONY I SZARY.Żadnych innych kabli nie ma. Czy mogę przylutować kostkę z napinacza z Astry do Vectry, brązowy do szarego a niebieski do zielonego ??

Poza napinaczami muszę wyczyścić sensor poduszek oraz jechać na techa czy op-coma by skasować poduszkę i to spowoduje, że pozbędę się awaryjnych i tekj lampki??
  • Poziom 26  
    Nie polecam robić fuszerki , lepiej dokup wszystko według numerów sterownika aby pasowało wszystko do kompletu i najlepiej nic nie lutować.Jak by co to pisz na pw.
  • Poziom 11  
    W instalacji samochodowej stosuje są połączenia przewodów mechaniczne(zaprasowanie). Nie da rady przełożyć pinów do obciętych kostek?
  • Poziom 10  
    Erwin123 dobra kupie sensor poduszek z dobrym symbolem a jako mam gwarancje, że trafie z bezwypadkowego auta :?: Na allegro ceny od 50 do 300 zł a gwarancji nigdy nie masz więc chyba warto wyczyścić mojego.

vitsu obawiam się, że nie ale jutro spróbuje obadać temat dokładnie.

Problemu by nie było gdyby przysłali odpowiednie od razu. A nie z vectry c podpisane markerem astra 3. Jeszcze gość się zbulwersował jak mu to opowiedziałem. Nie wiedzo z czego wyjmują :(
  • Poziom 26  
    Nie miałem na mysli kupna sterownika tylko orginalnych napinaczow od astry a nie od vectry . Wtedy sterownik moze zostać wyczyszczony:)
  • Poziom 10  
    A z tymi od vectry nie da rady wyczyścić :?:
  • Poziom 26  
    Moge wyczyscić , ale nie biore za to odpowiedzialnosci :)
  • Poziom 10  
    Erwin123 dziś się dogadałem i odesłałem te napinacze tylko na wysyłkach mam w plecy. Więc teraz mam inne pytanie. Na allegro jest trochę napinaczy na dwie kostki zieloną i niebieską, moje są tylko na zieloną. Mogę kupić na dwie i podłączyć tylko zieloną :?: Czy niebiesko też podpiąć bo mam 3 wolne miejsca w tej puszce pod fotelem. Niebieska jest od brzęczka od pasów (tak na Astry forum piszą) ja tego nie chce :D Pisali też, że można ją podłączyć ale uruchomić techem ale ile prawdy nie wiem.

Ten sensor poduch jest na końcu tunelu środkowego jak w Astrze F i G :?:
    Jak tylko zdobędę te napinacze to zajmę się czyszczeniem i się odezwę tu.
  • Poziom 26  
    Sterownik znajduje sie w tunelu miedzy fotelami . Musze znac numery wtedy moze coś poradze.