Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XBOX podłączenie do monitora problem

gt540 14 Mar 2013 18:51 2397 13
  • #1 14 Mar 2013 18:51
    gt540
    Poziom 11  

Witam!Podłączyłem XBOX do
    monitora przejsciowka wszystko
    dzialalo dobrze do momentu gdy
    zmieniłem rozdzielczość .Teraz
    mi wyskakuje"analogowy poza
    zakresem pracy 15.7khz /60hz''.
    Jak to naprawic?

0 13
  • #2 14 Mar 2013 20:22
    PieruG
    Poziom 9  

Może spróbuj podłączyć do innego odbiornika i zmień rozdzielczość na taką, jaka by odpowiadała monitorowi, czyt. jaka obsługuje.

0
  • #3 14 Mar 2013 20:28
    gt540
    Poziom 11  

Tylko ze np podłączam do tv to wgl obrazu nie ma, jakis sposob moze na zresetowanie rozdzielczości czy cos?:/

0
  • #4 14 Mar 2013 20:30
    PieruG
    Poziom 9  

do tv podłączasz tym samym kablem co do monitora?

0
  • #5 14 Mar 2013 20:44
    gt540
    Poziom 11  

Tak.No kupiłem przejściowkę i ja glupi zmieniłem rozdzielczość i teraz tamto mi wyskakuje na monitorze,probowalem czy moze przy tv cos da ale nic..jakby to naprawić? Zresetowac?

0
  • #6 14 Mar 2013 20:57
    PieruG
    Poziom 9  

Ja szczerze to nie wiem jak to zrobić, ale zawsze możesz to zrobić po "omacku". Jeżeli pamiętasz w jakiej dokładnie zakładce w Xboxie w opcjach to zmienić, tylko z tym może być ciężko. Pamiętam że mi raz tak z moja PS3 się udało:)

0
  • #7 14 Mar 2013 21:00
    gt540
    Poziom 11  

Probowalem ale to nic nie daje dalej to samo,probowalem tez fabryczne ale kiszka.Ma ktos pomysl jak to naprawic?

0
  • #8 16 Mar 2013 14:31
    pixel20
    Poziom 11  

Witam miałem też kiedyś taki problem z kablem VGA do xboksa po podłączeniu było ok, gdy zmieniłem rozdzielczość monitor działał normalnie, ale przy ponownym włączeniu konsoli brak obrazu. Musisz zresetować ustawienia wyświetlania konsoli.
    1. Wyłącz konsolę.
    2. Włącz konsolę za pomocą kontrolera.
    3. W trakcie uruchamiania konsoli wciśnie przycisk Y, ciągną równocześnie prawy
    spust.
    4. Zostaną przywrócone ustawienia domyślne wyświetlacza a konsola ponownie
    się uruchomi :D

0
  • #9 18 Mar 2013 07:59
    gt540
    Poziom 11  

Probowalem kilka razy tak :( i tylko zamrygal monitor i tyle nic wiecej .Wiec to nie moze byc to:/

0
  • #10 18 Mar 2013 08:10
    bonzo jan
    Użytkownik obserwowany

Na TV z kineskopem ustaw.

0
  • #11 18 Mar 2013 11:00
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

A ja ciągle nie wiem, czy rozmawiamy o XBOX czy XBOX360 ?
    Jak XBOX360 to :

Microsoft.com napisał:
    Zresetuj ustawienia wyświetlania konsoli
    Jeśli problem z wyświetlaniem nadal nie został rozwiązany, zresetuj ustawienia wyświetlania konsoli. Jak to zrobić:
    1. Jeśli na tacy dysku znajduje się jakikolwiek dysk, wyjmij go.
    2. Wyłącz konsolę.
    3. Włącz konsolę.
    Uwaga Jeśli używasz kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox 360, włącz konsolę, naciskając przycisk przewodnika na kontrolerze. Czynności te należy wykonywać przy użyciu kontrolera gracza 1. Na kontrolerze gracza 1. świeci się lewa górna kontrolka.
    4. W trakcie uruchamiania konsoli naciśnij i przytrzymaj przycisk Y na kontrolerze, ciągnąc równocześnie za prawy spust. Ustawienia wyświetlania zostaną zresetowane zgodnie z ustawieniami domyślnymi, a konsola automatycznie zostanie ponownie uruchomiona.

0
  • #12 19 Mar 2013 10:35
    gt540
    Poziom 11  

O 360 Robilem juz tak ale tylko mrygnal obraz i dalej to samo dalej ten błąd.

0
  • #13 20 Mar 2013 01:57
    pixel20
    Poziom 11  

Do TV jak podłączysz kabel Composite AV lub Component (tu trzeba przełączyć na zwykły TV) to nie mam bata konsola musi automatycznie przejść do niskiej rozdzielczości.
    Ja bym sprawdził też kabel VGA, bo jeden taki tani już u mnie leży, na niskiej rozdzielczości działał jak ustawiłem wyższą zgodnie z parametrami monitora, (choć nie maksymalne, na jakie pozwalał monitor) Brak obrazu jak w twoim przypadku.
    Jeśli po podłączeniu zwykłego kabla do TV nadal brak obrazu to może oznaczać problem z układem ANNA /HANA –w zależności, którą generacje xbox360 posiadasz lub GPU.
    Choć spróbuj na zwykłym kablu i zrobić reset wszystkich ustawień konsoli.

0
  • #14 21 Mar 2013 21:08
    gt540
    Poziom 11  

Na Cinczy dziala wszystko Ladnie probowalem reset ustawień ale nic to nie dalo. Gdy podłączałem przejsciowka do monitora do tv to bylo brak sygnału a gdy do monitora to tamten błąd.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo