Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

onkyo a-9911 czy onkyo a-9755

ppmaster 15 Mar 2013 10:04 2772 4
  • #1 15 Mar 2013 10:04
    ppmaster
    Poziom 7  

Witam!

Chciałem skorzystać ze zbiorowej mądrości. Zgodnie z sugestią kolegow z portalu rezygnuję z amplitunera onkyo. Mam propozycję nabycia używanego onkyo a-9911 lub onkyo a-9755. Pierwszy analogowy, drugi cyfrowy.

Moje dylematy :
    1. który z nich byście polecali (zakładamu, że cena zbliżona)
    2. czy jeżeli cyfrowy to9 może pracować z dowolnym odtwarzaczem CD
    3. czy jeżeli analogowy, może pracować z dowolnym tunerem, także cyfrowym

Pozdrawiam, ppmaster

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

0 4
  • #3 15 Mar 2013 10:38
    ppmaster
    Poziom 7  

No tak, ale jeden z kolegów wskazał na A-9755, a drugi na A-9911. Czyli dalej jestem w punkcie wyjścia. Mnie chodzi przede wszystkim o jakość dźwięku, czy są odczuwalne różnice, czy raczej nie...? Czy ktoś miał okaqzje porównać ? Czy ta cyfrówka może odstawać od analoga ? Pozdrawiam, ppmaster

0
  • #4 15 Mar 2013 13:52
    KajtekFSO
    Poziom 12  

Onkyo A-9755 ten będzie najlepszy z tych dwoch Wzmaki nawet te z oznaczeniem Integra nie graja, co prawda onkio nigdy nie byo wybitne. Ale ten 9755 będzie ok

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

2
  • #5 15 Mar 2013 21:20
    ppmaster
    Poziom 7  

Myślisz, że dźwiękowo byłby lepszy, pomijając Twoje negatywne zdanie o Onkyo?

Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

Słuchajcie koledzy, starałem się jeszcze samodzielnie zgłębić temat i znalazłem m.in. opinię na hifi.pl o onkyo a-9911, a nigdzie nie znalazłem żadnej oceny tego wzmacniacza onkyo a-9577. Wiem, że jest dużo kirytycznych ocen o onkyo, ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości... Pozdrawiam, ppmaster

0