Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Korg Pa 50 sd, czy jest możliwość podłączenia gitary akustycznej?

Pawelł113 15 Mar 2013 13:29 1578 2
  • #1 15 Mar 2013 13:29
    Pawelł113
    Poziom 8  

Witam. Ktoś wie, czy do keyboardu Korg Pa 50sd można podłączyć gitarę, w moim przypadku elektroakustyczną z przystawką piezoelektryczną pod mostkiem zasilaną baterią 9V i jakie będę miał możliwości ? Czy będę mógł korzystać z efektów z keyboardu ? Mam polską instrukcję , ale jest napisana mało zrozumiałym,przynajmniej dla mnie językiem.

0 2
  • Pomocny post
    #2 20 Mar 2013 17:26
    Ricoo
    Poziom 9  

PA50 posiada wejście liniowe, ale będziesz potrzebował do tego przedwzmacniacza (bardzo mała czułość na wejściu).
    Efektów nie będziesz mógł używać. Tylko w Pa80, Pa800 PA1 ,PA2, PA3, można używać efektów.

0
  • #3 20 Mar 2013 20:35
    Pawelł113
    Poziom 8  

Dzięki. Wiem już wszystko . Chodziło mi głównie o efekty. Z czułością wejścia nie powinno być kłopotów bo gitara posiada przedwzmacniacz tzw. preamp, w mikserze podpinam ją pod wejście liniowe i gra wystarczająco głośno, lecz dźwięk nie za bardzo mi odpowiada, więc liczyłem na efekt w keyboardzie . Ale nic straconego bo i tak lepszym wyjściem będzie zaopatrzyć się w multiefekt dedykowany do gitary akustycznej nie będę musiał wtedy wszędzie taskać keyboardu.
    Jeszcze raz dzięki.
    Paweł

0
  Szukaj w 5mln produktów