Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BEKO WML15106 PLP - migające kontrolki

miglancq 16 Mar 2013 14:24 1647 3
  • #1 16 Mar 2013 14:24
    miglancq
    Poziom 6  

Witam, pralka ma jakieś 5 miesięcy, migające pod spodem kontrolki start/pauza/pranie wstępne/drzwi i pranie, nie wiem co robić, pralka potrzebna jak nigdy :(( próbowałem kasować i nic. Proszę o pomoc :((

1 3
  • #2 16 Mar 2013 21:51
    Paw_el

Specjalista AGD

miglancq napisał:
    Witam, pralka ma jakies 5 miesiacy

miglancq napisał:
    nie wiem co robic

Witam.
    Zgłosić do serwisu - gwarancja.

1
  • #3 05 Kwi 2013 16:12
    Zespół Doradców BEKO
    Poziom 1  

Witamy.

Czy pralka pobrała wodę do prania, na jakim etapie pracy zatrzymała się?

Jeżeli potrzebujecie Pańswto szybkiej pomocy zachęcamy do kontaktu z Infolinią BEKO, która dostępna jest 7 dni w tygodniu (w godz. 8-18). Ponad 50% wszystkich zgłoszeń nie wymaga wizyty serwisanta dzięki fachowej pomocy udzielonej telefonicznie przez naszych konsultantów.

Pozostajemy również do dyzpozycji pod adresem email: marketing(malpa)beko.com.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
    Zespół Doradców BEKO

2
  • #4 05 Kwi 2013 20:36
    skryn
    Admin grupy AGD

Zespół Doradców BEKO napisał:
    Ponad 50% wszystkich zgłoszeń nie wymaga wizyty serwisanta dzięki fachowej pomocy udzielonej telefonicznie przez naszych konsultantów.

Szanowny Pan raczy żartować.
    Skąd te dane?
    Naprawa pralki przez telefon?
    To jak to się ma do czytania instrukcji obsługi? Czy uważacie, że potencjalny klient jest imbecylem i nie potrafi czytać ze zrozumieniem, że trzeba aż do tego konsultanta infolinii? Wasze regułki stanowią, jak w katarynce:
    - wyczyść filtr
    - wyczyść sitko przy zaworze
    - może głupia elektronika nie wyważyła wsadu; wsadź jeszcze raz i zapuść program wirowania
    Bo co jeszcze klient we własnym zakresie sprawdzić może? Blokady transportowe oraz wyregulowanie nóżek. I to wszystko.
    Mylę się? Może każecie klientom naprawiać sterowniki we własnym zakresie?

Poza tym, kto Pana upoważnił do publikowania tekstów niemających nic w związku z tematem? I stanowiącym kryptoreklamę!
    Następny taki wpis skutkować będzie blokadą konta.

0