Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gateway 1900 hd - Podświetalnie znika po 10-15 min

16 Mar 2013 14:52 927 2
  • Poziom 18  
    Witam posiadam monitor marki gateway 1900hd gdzie podświetlanie znika po 10-15 min od włączenia> Po kolejnym uruchomieniu podświetlanie znika coraz szybciej - im monitor cieplejszy tym następuje to szybciej. Trafa sprawdzone (SPW-068) 620 ohm czyli tyle ile ma być elektrolity sprawne świetlówki sprawne. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem zasilacz podobny do acer al1916w i Samsung 920nw ja mam IPLI-021 REV:B. Szukałem na forum ale wszyscy maja problem z podświetlaniem które znika w parę sek po włączeniu monitora i nigdzie nie spotkałem problemu podobnego do mojego.
  • Moderator
    Prawdopodobnie świetlówki do wymiany. Podstaw zewnętrzne - wtedy potwierdzisz diagnozę.
  • Poziom 18  
    Witam udało się naprawić - wymiana kondensatorów i izolacja kabli od świetlówek i monitor już od 3 h śmiga aż miło. Nie wiem co pomogło ale za kondensatory zapłaciłem 4zl wiec i tak je zamierzałem wymienić. Tutaj jest rozpiska do kondensatorów zasilacza. http://www.ccl-la.com/blog/index.php/repairin...dp1975w-with-the-ilpi-021-power-supply-board/ Mam nadzieje że to komuś pomoże.