Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kenwood kdc-4090. Ocena, czego mogę się spodziewać po tym radiu?

grzesiek_nysa 20 Feb 2005 13:25 891 3
    grzesiek_nysa
    Level 25  
    Witam wszystkich.Mam do was takie pytanko,zakupilem sobie okazyjnie(za 50 euro) kenwooda kdc-4090r.Prosil bym was o ocene tego radia,jakie ma brzmienie itd.poniewaz jestem obecnie za granica i nie mam mozliwosci podlaczenia tego teraz a chcialbym wiedziec czego sie moge spodziewac po tym radyjku.z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi.Pozdro
    c280
    Level 27  
    za 50e nie masz co wymagać ( zawsze możesz kupić mediona lub innego wynalazka i po pół roku wy..ć na śmietnik ale będzie MP3).jeśli nie spełni twoich oczekiwań to odkupię je za tą cene.moim zdaniem za tą kasę warto .
    grzesiek_nysa
    Level 25  
    c280 wrote:
    za 50e nie masz co wymagać ( zawsze możesz kupić mediona lub innego wynalazka i po pół roku wy..ć na śmietnik ale będzie MP3).jeśli nie spełni twoich oczekiwań to odkupię je za tą cene.moim zdaniem za tą kasę warto .

Za mediona i te inne wynalazki to ja podziekowal,kupilem discmana mp3 mediona i teraz zaluje,bo mozna bylo pare groszy dolozyc i cos lepszego kupic,no ale to juz inna bajka.Mysle ze jak narazie to to radyjko i tak zostawie u siebie,bo narazie z kasa lipa.Jak byc cos takiego chcial kupic i masz kogos co ma konto na www.ebay.de to warto tam powalczyc,ja je wlasnie tam wywalczylem.Pozdrawiam
    c280
    Level 27  
    i wszystko w temcie chyba jasne i powiedziane(aczkolwiek każdy może mieć swoje zdanie)