Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RF511 S04PL - system nie wczytuje się do końca

16 Mar 2013 19:23 1623 6
  • Poziom 8  
    witam ;)
    kilka dni temu włączyłem mojego laptopa, pokazała się animacja ładownia windowsa, po czym na ekranie pokazał się kursor (nie wiem czy razem z tapetą, bo mam ustawione czarne tło i takie też się pokazuje) i tyle. żadnych pasków, okienek, komunikatów przy czym kursorem można normalnie ruszać touchpadem lub myszą.
    natomiast żadna kombinacja klawiszy nie działa, także nie jestem w stanie uruchomić nic (LPM i PPM też nie). nie za bardzo wiem co teraz zrobić - podejrzewam problem z dyskiem twardym, bo komputer normalnie bootuje się z ubuntu przez pendrive'a, ale z drugiej strony skanowanie dysku MHDD nie wykazuje żadnych problemów. skanowanie pamięci narzędziem windowsowym też nic nie wykryło. nie instalowałem ostatnio żadnych aplikacji, aktualizacji zdaje się też żadnych nie było. próbowałem włączyć komputer przez tryb awaryjny - identyczna sytuacja.

byłbym wdzięczny za wskazówki, mój laptop to:
    Samsung RF511 S04PL
    dysk twardy Samsung 500GB (nie mogę teraz sprawdzić dokładnego modelu)
    Windows 7 x64 Home Premium
  • Spec od komputerów
    SMART dysku podaj (klawisz F8 w głównym menu MHDD).
  • Spec od komputerów
    W jaki sposób sprawdzałeś dysk?
  • Poziom 8  
    jak to w jaki sposób sprawdzałem? skanowanie powierzchni, ustawienia domyślne.
    załączam zdjęcia smart i wyników skanowania:
    Samsung RF511 S04PL - system nie wczytuje się do końca Samsung RF511 S04PL - system nie wczytuje się do końcaSamsung RF511 S04PL - system nie wczytuje się do końca
    dzięki za odpowiedzi
  • Spec od komputerów
    SMART w porządku. Przeskanuj komputer jakimś bootowalnym antywirusem.
  • Poziom 8  
    przeskanowałem F-Secure i nic nie wykryło. Próbowałem jeszcze Kasperskym ale nie chciał się wczytać - zatrzymywał się i migała dioda od caps locka.
  • Poziom 8  
    włączyłem drugi raz Windows Memory Diagnostics Tool, tym razem wybrałem opcję "extended" i sprawdzanie zatrzymuje się na 21%. komputer normalnie odpowiada, mogę zmienić ustawienia sprawdzania, mogę wyjść, ale żadnego postępu nie ma.