Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Linux Mint, Ubuntu - nie działa klawiatura bezprzewodowa

Piżol 17 Mar 2013 01:05 3777 5
    Piżol
    Level 14  
    Witam,
    mam problem z klawiaturą bezprzewodową pod dystrybucjami Linux, na Windows wszystko działa w porządku. Przez kilka miesięcy próbowałem pytać na forach, niestety nie udało się, więc jako ostatnia deska zapytam jeszcze tutaj.

W biosie opcje włączone dotyczące USB, dlatego klawiatura ta działa w menu wyboru systemów GRUB, po ukazaniu pulpitu nie działają żadne przyciski oprócz dodatkowych typu zmiana głośności, poczta itd.

Tutaj link, gdzie opisałem swój problem i wyniki komend http://ubuntu.pl/forum/viewtopic.php?f=126&t=162390

Aktualnie mam zainstalowany Mint 13 z najnowszymi aktualizacjami.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Na jakim jajku występuje problem ?
    Piżol
    Level 14  
    Komenda cat /proc/version

Linux version 3.2.0-23-generic (buildd@palmer) (gcc version 4.6.3 (Ubuntu/Linaro 4.6.3-1ubuntu4) ) #36-Ubuntu SMP Tue Apr 10 20:41:14 UTC 2012

uname -a

Linux luckyluke-System-Product-Name 3.2.0-23-generic #36-Ubuntu SMP Tue Apr 10 20:41:14 UTC 2012 i686 i686 i386 GNU/Linux

Oczywiście dystrybucja Linux Mint 13, chociaż próbowałem Ubuntu, Debian, Fedora i to samo.
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Ten nadajnik jest do tego na 2,4 Ghz ? Sprawdź na jajku z serii 3.8.x tam poprawiono w dużym stopniu obsługę urządzeń bezprzewodowych.
    User removed account
    Level 1  
    Piżol
    Level 14  
    Tak, jest na 2,4 . Spróbuję jeszcze raz pobrać Ubuntu 12.10 do wypróbowania z płyty, mam nadzieję, że od razu zawiera w sobie najnowsze jądro

sudo lspci -v

Code: text
    Log in, to see the code