Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

seat leon I - wywala bezpiecznik od ogrzewania tylnej szyby i lusterek

majekmk2 17 Mar 2013 01:54 3603 4
    majekmk2
    Level 9  
    Witam otóż mam problem z moim seatem leonem I 2003r. po właczeniu ogrzewania tylnej szyby wywala bezpiecznik wiec rozebrałem cała klapę żeby zobaczyć dlaczego i zauważyłem ze te wtyki co są montowane do szyby po obu stronach jedna strona jest urwana wiec odłączyłem dwie wtyczki od szyby i znów po przekreceniu stacyjki spala bezpiecznik tak samo jak odłacze włacznik nadal to samo.
    Sprawdziłem przejscie w dwuch kablach co i da od wtyczki włacznika i w jednym miejscu do tylniej szyby przejscie jest a w drugim kablu nie ma czy to moze byc wtedy tego wina ze gdzie jest przerwane i po przekreceniu stacyjki odrazu wypala bezpiecznik??
    i zapomniałbym sprawdziłem kable w przelotce przy klapie i tez były ok
    czekam na porady bo niewiem gdzie szukac nadal przyczyny
    misiek-888
    Level 35  
    Sprawdź przelotki w przednich drzwiach .
    jacekko0
    Level 31  
    Trzeba użyć omomierza i znaleźć zwarcie w instalacji po uprzednim odłączeniu elementów grzejnych.
    majekmk2
    Level 9  
    wiec tak sprawdziłem przelotki w drzwiach sa ok
    zauwarzyłem ze wywala bezpiecznik ale od lusterek wiec odpiałem dwa lusterka ale nadal wywala wiec niewiem co jest grane gdzie nadal szukac przyczyny
    serwus2009
    Level 17  
    tak jak kolega wyżej napisał, omomierz w rękę i szukać zwarcia w instalacji, przetarł się gdzieś kabel i daje na masę.