Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinanie się filmów z dysku jak i on-line

Gama123456 17 Mar 2013 15:37 3093 8
  • #1 17 Mar 2013 15:37
    Gama123456
    Poziom 6  

Zacinają mi się wszystkie filmy ogladane na komputerze i filmiki online. Co do online wtyczki już instalowałam, usuwałam zmieniałam przeglądarki i obecnie mam mozille opere goodle i kameleona a na każdej jest to samo nawet jesli filmik załaduje sie do końca. Tnie się strasznie, głos idze normalnie a obraz ledwo przechodzi z klatki na klatkę. Myślałam że to wina zmienionego internetu ale skoro filmy z kompa idą tak samo to raczej nie.
    Z filmami z komputera jest to samo. Mam sterowniki ACE MEGA Codecs Pack, wcześniej K- Lite też już usuwałam i instalowała na nowo. Próbowałam na Subedicie, dziobasie, BESTplayerze i wszędzie taka sama sytuacja. głos normalnie a obraz kilka sekund za nim poza tym przeskakuje. Na małym okienku jest wszystko ok

Format robiłam miesiąc temu więc nie jest na nim za wiele( C: zajęcie 23 wolne 29 GB, D zajete 12 wolne 37GB, F zajete 28 wolne 21)

Mój komputer- CUP 3.20 GHz, 3.19 GHz, 1,43 GB RAM, Windows XP Home E. Wersja 2002 Dodatek service pack 3

Format robiłam sama pierwszy raz ale bez problemów. Nie wiem czy była możliwość żeby coś zrobić nie tak.

Będę wdzięczna za pomoc bo już szału dostaje z tym kompem

0 8
  • #2 17 Mar 2013 15:49
    Kasek21
    Poziom 43  

W jakim formacie oraz w jakiej rozdzielczości te filmy?

Daj screen z Menadźera zadań -> Procesy (podczas odtwarzania filmu).

Uruchom program OCCT -> PowerSupply:OCCT test i wklej uzyskane po teście wykresy. 20 minut testu.
    Daj także screen z programu HWMonitor podczas wykonywania testu.

Daj screen z CrystalDiskInfo.

0
  • #4 18 Mar 2013 15:56
    Kasek21
    Poziom 43  

Odinstaluj AVG Antywirus, jeżeli problem nie ustanie to poproś o przeniesienie lub załóż temat w dziale "Pogotowie antywirusowe".

Zamieść logi z programu OTL (otl.txt i extras.txt).

0
  • #7 18 Mar 2013 16:37
    Gama123456
    Poziom 6  

Wygląda na to, że jest już całkowicie ok. Filmy odtwarzają się normalnie.
    Wielkie dzięki :D masz głowę człowieku ;)

0
  • #8 18 Mar 2013 16:43
    Kasek21
    Poziom 43  

Poprosiłem o przeniesienie do działu "Pogotowie antywirusowe" jak już zostało wykonane skanowanie w OTL.

Zastosuj się do wytycznych podanych w temacie bo może jest jeszcze coś do usunięcia.

0