Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zacinanie się filmów z dysku jak i on-line

17 Mar 2013 15:37 3762 8
  • Level 7  
    Zacinają mi się wszystkie filmy ogladane na komputerze i filmiki online. Co do online wtyczki już instalowałam, usuwałam zmieniałam przeglądarki i obecnie mam mozille opere goodle i kameleona a na każdej jest to samo nawet jesli filmik załaduje sie do końca. Tnie się strasznie, głos idze normalnie a obraz ledwo przechodzi z klatki na klatkę. Myślałam że to wina zmienionego internetu ale skoro filmy z kompa idą tak samo to raczej nie.
    Z filmami z komputera jest to samo. Mam sterowniki ACE MEGA Codecs Pack, wcześniej K- Lite też już usuwałam i instalowała na nowo. Próbowałam na Subedicie, dziobasie, BESTplayerze i wszędzie taka sama sytuacja. głos normalnie a obraz kilka sekund za nim poza tym przeskakuje. Na małym okienku jest wszystko ok

Format robiłam miesiąc temu więc nie jest na nim za wiele( C: zajęcie 23 wolne 29 GB, D zajete 12 wolne 37GB, F zajete 28 wolne 21)

Mój komputer- CUP 3.20 GHz, 3.19 GHz, 1,43 GB RAM, Windows XP Home E. Wersja 2002 Dodatek service pack 3

Format robiłam sama pierwszy raz ale bez problemów. Nie wiem czy była możliwość żeby coś zrobić nie tak.

Będę wdzięczna za pomoc bo już szału dostaje z tym kompem
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 43  
    W jakim formacie oraz w jakiej rozdzielczości te filmy?

Daj screen z Menadźera zadań -> Procesy (podczas odtwarzania filmu).

Uruchom program OCCT -> PowerSupply:OCCT test i wklej uzyskane po teście wykresy. 20 minut testu.
    Daj także screen z programu HWMonitor podczas wykonywania testu.

Daj screen z CrystalDiskInfo.
  • Level 43  
    Odinstaluj AVG Antywirus, jeżeli problem nie ustanie to poproś o przeniesienie lub załóż temat w dziale "Pogotowie antywirusowe".

Zamieść logi z programu OTL (otl.txt i extras.txt).
  • Level 43  
    AVG odinstalowany? problem dalej występuje?

Gama123456 wrote:
    Więc jaki polecasz zainstalować?

Przy dzisiejszych infekcjach antywirus i tak nie pomaga.
    Jeżeli już musisz coś mieć to darmowy MSE.
    http://windows.microsoft.com/en-US/windows/security-essentials-download
  • Level 7  
    Wygląda na to, że jest już całkowicie ok. Filmy odtwarzają się normalnie.
    Wielkie dzięki :D masz głowę człowieku ;)
  • Level 43  
    Poprosiłem o przeniesienie do działu "Pogotowie antywirusowe" jak już zostało wykonane skanowanie w OTL.

Zastosuj się do wytycznych podanych w temacie bo może jest jeszcze coś do usunięcia.