Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

saeco - saeco royal exclusiv nie robi kawy:(

jolciaryki 17 Mar 2013 19:04 2889 3
  • #1 17 Mar 2013 19:04
    jolciaryki
    Poziom 1  

witam, mój problem polega na tym ,że nie mozna uruchomić expresu saeco royal excsiv typ: sup 015 royal dig
    po właczeniu urzadzenia do sieci na początku głośno brzeczy a pózniej na wyswietlaczu pojawia się napis " heisswasser Entluften" rozumiem ze chodzi tu o jakies grzanie wody czy cos takiego.... po za tym nie moge nic zrobić wszystko czyste jest jak również wydaje mi sie ze nie zakamieniony ale tylko moze mi sie wydawać ...
    proszę o pomoc w obsłudze jego ... lub zresetowanie go do ustawień początkowych...wchodząc w opcje (menu) wyskakuja mi jakies cyferki -przypuszczam ze to kody jakies ale co do czego nie mam pojecia..
    bardzo proszę o pomoc w uruchomieniu sprzetu gdyż nie kosztował mało a szkoda żeby stał ...pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na "złotą rączkę"

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
    Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

0 3
  • #2 19 Mar 2013 17:32
    n6210
    Poziom 15  

A mnie się wydaje, że on chce żebyś go odpowietrzył. Poszukaj na forum/w instrukcji/w sieci jak się to robi.
    Lista kodów tez chyba gdzieś na forum była (ale mogło mi się wydawać).

0
  • #3 30 Mar 2013 08:43
    arekb81
    Poziom 25  

Ten komunikat oznacza, że ekspres należy odpowietrzyć, naciskając przycisk "gorąca woda". Jeśli to nie pomaga, może być uszkodzona pompa, jednak najprawdopodobniej bojler jest całkowicie zapchany kamieniem.

0
  • #4 20 Wrz 2018 00:44
    ITElektronikFilusch

Poziom 11  

ON Na 100% Chce Byc Odpowietrzony
    Nacisnac przycisk wody i powinno pomoc. Jak nie to
    Sciagnac obudowe Wyciagnac Przeplywomierz i go otworzyc. sprawdzic czy ma przelot z obu stron (Jedna strona czesto sie zapycha). Jak to nie pomoze wymienic / Sprawdzic Przeplywomierz/Turbine. Potem Pompa - sprawdzic.

Co Najlepsze moze to byc Zawor Wylotowy Z Grzylki

Wiec w Razie pytan mozna do mnie dzwonic

Pozdrawiam
    004915234217339

0