Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Pocket - Nie wykrywany przez PC, ikona szarej baterii

17 Mar 2013 23:19 1632 1
  • Poziom 11  
    Witam, mam dziwny problem z moim Samsungiem Galaxy Pocket S5300. Szukałem na forum, lecz nie znalazłem odpowiedzi bądź czegoś zbliżonego do mojego problemu. Otóż telefon zachowuje się dziwnie po podłączeniu do PC, wyskakuje chmurka, że jedno z urządzeń może mieć awarie itd.. Normalnie powinno wyskoczyc okno, czy chce wybrać trybu pamięci masowej. Oczywiście telefon zawibruje i ładuje się przez usb, ale nie ma transferu danych, nawet z kartą pamieci. Robiłęm wipe, była próba na dwóch innych komputerach i ten sam komunikat . NIe zmieniałem romu, ma możliwie najnowszą aktualizacje od Plusa. Po odłączeniu telefonu i wyłączeniu go, pojawia się ikona szarej baterii z kółkiem, ekran zapala się i przygasa po paru sekundach. Dopiero wyciągnięcie baterii usuwa problem. Dzieje się to za każdym razem, gdy podłącze czy to do ładowarki, czy przez kabel USB do kompa. Co może być przyczyną, bateria czy gniazdo?
  • Poziom 29  
    Prawdopodobnie masz zwarcie w okolicach usb, przeczyść płytę IZO i sprawdź czy pomogło.