Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

win Xp nie chce sie uruchomic :!!:(((

slawoslaw 20 Lut 2005 18:40 1602 8
  • #1 20 Lut 2005 18:40
    slawoslaw
    Poziom 18  

Witam. Mam powazny problem . Po zainstalowaniu Service Packa 2 windows nie chce sie uruchomic. Zaraz po wpisaniu hasla i zalogowaniu sie do niego komputer sie resetuje.Prosze o pomoc jak najszybciej . Z gory dziekuje

• #2 20 Lut 2005 19:28
    .Wiśnia
    Poziom 28  

przycisk F8 zaraz po rozpoczecie ładowania z dysku a i przywrócenie ostatniej znanej konfuguracji ... jezeli to nie pomoze .. tryb awaryjny z wielszem polecen i wpisac fixmbr jezel i to nie pomoze pozostaje format c:

• #3 20 Lut 2005 19:49
    Kolobos
    Spec od komputerów

:arrow: Slawoslaw
    Czy po zalogowaniu sie widac tapete? Czy odrazu po wpisaniu sie resetuje? Czy moze po zalogowaniu odrazu sie wylogowuje i resetuje?

• #4 20 Lut 2005 20:04
    slawoslaw
    Poziom 18  

Po wpisaniu hasła resetuje sie . Probowalem w trybie awaryjnym uruchomic. To samo wpisuje hasło i restartuje sie komputer.

• #5 20 Lut 2005 20:58
    nual
    Poziom 9  

mam to samo jednak przewaznie po jedny resecie (niebieska plansza z opisem że zapisuje mape pamięci)nastepnie uruchamia sie normalnie po czym wypisuje o wystąpieniu poważnego błędu. Jesli kogoś to zainteresuje spisze wszystkie dane co wypisuje

paulus

• #6 20 Lut 2005 22:07
    yonek
    Poziom 10  

U mnie to była kość pamięci.Jedna po prostu padła.Objaw ten sam.

• #7 20 Lut 2005 22:19
    slawoslaw
    Poziom 18  

Dzieki . Ale wkurzyłem sie i sformatowalem dysk ;)

• #8 20 Lut 2005 22:33
    jannaszek
    Poziom 39  

no i zapieeprzyłeś ,następnym zrazem zaś nie będziesz umiał ,trzeba było wyłączć cały autostart ,a pozatem była jeszcze opcja- n a p r a w-z płytki instalacyjnej

• #9 13 Lis 2005 11:30
    slawoslaw
    Poziom 18  

wiem że źle zrobiłem ze sformatowałem dysk. ale naprawde zalezało mi na tym żeby szybko wrócić do pracy . Jeśli chodiz zaś o naprawianie to w takich wypadkach czasem pomaga usunięcie folderu "system32" lub podmienienie go jeśli się ma zapasową kopię na dysku twardym. Temat Zamykam
    Pozdrawiam.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo