Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TECHNICS EH 50 - czy mogę przerobić na Dolby Prologic , bo coś odkryłem

18 Mar 2013 22:34 1383 1
  • Poziom 8  
    Witam, mam amplituner Technics SA EH 50 i procesor dzwięku SH-EH 50. Ten zestaw ma tylko dwie kolumny (czyli zwykłe stereo ) w standardzie. Natomiast model wyższy EH 60 ma 5 kolumn i dziwęk Dolby Prologic. Otworzyłem procesr dzwięku i zobaczyłem, że pod wyświetlaczem na płytce drukowanej są opisane miejsca na mikrostyki i diody sygnalizujące tryb pracy: dolby prologic on/off, test, center mode, 3d-presence. Aplituner też rozkręciłem i zobaczyłem miejscena na płycie drukowanej na wyjście dla głośnika centralnego i surround. Czy to ozancza, że poprostu nie wlutowali tych elementów i jak sobie wlutuję je będę mógł korzystać z Dolby Prologic jak dokupię sobię głośniczki? BARDZO PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ POMOC. Odpowiedz proszę też podesłać na mail:masap@wp.pl . Umieszczam zdjęcia miejsć na płytkach , które opisałem
  • PCBwayPCBway
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Niemożliwe , hardware'owe braki nie dotyczą tylko switchy i gniazd wyjsciowych - caly tor jest ograniczony tylko i wylącznie do dwóch kanałów-koncówka mocy 2-kanałowa,brak procesora dolby Prologic itd .
    Mysl o innym sprzęcie jesli potrzebujesz więcej kanałów niz L i R :)