Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hulajnoga elektryczna ACTVX 1000W

hubert3202 18 Mar 2013 23:56 4827 7
    hubert3202
    Level 2  
    Witam,
    Mam problem z moją hulajnogą elektryczną taki że mi pokazuje że mam jeszcze połowę akumulatora a nie chce jej się nawet samej ruszyć i nie za długo mogę jeździć(krócej jak zapewniał producent). Czy może mi ktoś powiedzieć jaki może być problem? Może powinienem sterownik wymienić bo pisze na niej że na 800W a silnik jest 1000W.
    Z góry dzięki tym co mi pomogą.
    elektryku
    Level 16  
    Akumuator do wymiany. Trzyma napięcie, ale stracił pojemność.
    hubert3202
    Level 2  
    A czy jest to możliwe?? Mam ją dopiero jakiś miesiąc i cały czas tak jest.
    KJaniczak
    Level 25  
    Witam.
    Musisz naładować ten akumulator.
    hubert3202
    Level 2  
    Akumulator ładuje codziennie do pełna.
    KJaniczak
    Level 25  
    Jaki to akumulator i prostownik. Możliwe, że prąd ładowania był zbyt wysoki co doprowadziło do uszkodzenia akumulatora.
    hubert3202
    Level 2  
    Są trzy akumulatory połączone szeregowo każdy jest 12V i 12AH a prostownik to nie wiem co to(jak możesz to napisz co to jest chyba że chodzi ci o sterownik).
    Zard
    Level 2  
    Jeśli jesteś pierwszym właścicielem zgłoś to jako reklamacje reklamuj niewłaściwe wskazania naładowania jeśli nie to spróbuj naładować akumulatory innym prostownikiem najlepiej każdy z osobna jak już je wyjmiesz spróbuj też sprawdzić czy wszystkie trzymają napięcie a jak tak to powtórz badanie pod obciążeniem ( może to być np żarówka samochodowa 60W ) podłączona na godzinę i sprawdź czy w trakcie badania nie spadło na którymś napięcie inaczej niż na reszcie