Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault - wgrywanie polskiego menu

Adrian113 19 Mar 2013 12:21 22326 6
    Adrian113
    Level 13  
    Witam.
    Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem - ale jeśli nie to proszę mnie upomnieć to sam zmienię kategorie.
    Wracając do tematu, posiadam interfejs Renault Clip i interesuje mnie oprogramowanie:
    [Menu polskie do Aut z Floty Renault - "Megane II Clio II/III Scenic II itp."]
    Gdzie mogę znaleźć polskie menu do tych modeli?
    I czy do wgrania polskiego menu muszę mieć jakieś dodatkowe oprogramowanie prócz tego, które posiadam przy Clipie?
    mako110
    Level 21  
    Jeśli chodzi o język w zegarach pl to clip (tylko po 06r)a jeśli o navi to inna bajka
    sebap
    Level 41  
    mako110 wrote:
    Jeśli chodzi o język w zegarach pl to clip (tylko po 06r)

Z tym, że po 2006 roku się nie zgodzę bo np. w Scenicu II już 2005 rok da radę PL menu.
    mako110
    Level 21  
    Ciekawe??? nota serwisowa 6,06r ,może zegar miałeś zmieniony??(osobiście mam scenica z 8,05r i brak polskiego)
    sebap
    Level 41  
    Zmieniałem Clipem w Scenicu z 2 połowy 2005. Nie wiem, z którego miesiąca ale fakt pozostaje faktem.
    Adrian113
    Level 13  
    - a gdzie można znaleźć program czy też polskie meni do Renault ?
    cardiag
    Level 30  
    temat poruszany wieeelokrotnie.
    Menu polskie w liczniku jesli chodzi o Scenic 2 po 2005r. mozna zrobic.
    W starszych wersjach niestety nic nie można wskurać bo osprzęt nie przystosowany do obsługi tak niespotykanie rzadkiego jezyka jakim jest polski.

Jesli chodzi o megi 2 to polski jest mozliwy w wersjach po lifcie, nie mapietam czy juz mozna było w tych pierwszych meganach 2 przestawic ale nie sądze.