Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola RAZR D1 i D3 - smartfony Android z opcją Dual-SIM

piokrza 19 Mar 2013 12:43 2814 4
  • Motorola RAZR D1 i D3 - smartfony Android z opcją Dual-SIM Motorola RAZR D1 i D3 - smartfony Android z opcją Dual-SIM Chociaż Motorola nie odnosi zbyt wielkich sukcesów na rynkach azjatyckich, to wydaje się jednak całkiem dobrze prosperować w Ameryce Łacińskiej. Po wprowadzeniu wielu urządzeń mobilnych z systemem Android w tym regionie - takich jak choćby telefon MOTOGO! z obsługą DTV czy wzmocniony DEFY PRO w Brazylii i QWERTY MOTOGO! EX430 w Peru - firma zapowiedziała dwa nowe smarfony RAZR dla Brazylii. Zarówno D1, jak i trochę większy, operujący większą mocą D3, oba pracują w systemie Android 4.1 Jelly Bean i posiadają system Motorola SmartActions, który automatyzuje zadania i ustawienie w oparciu o czas, miejsce i poziom naładowania baterii.

Bardziej przystępny cenowo RAZR D1 jest zasilany przez procesor 1GHz z 1GB pamięci RAM. Urządzenie ma być dostępne z opcją wsparcia odbioru telewizji analogowe i cyfrowej. Dotykowiec wyposażono w 3.5-calowy wyświetlacz i 5-megapikselowy aparat z matrycą Back Side Illumination i funkcją HDR.

Z kolei bardziej zaawansowany i nieznacznie większy RAZR D3, wyposażono w 4-calowy wyświetlacz dotykowy chroniony szkłem Corning Gorilla Glass. Zestaw zasila dwurdzeniowy procesor 1.2GHz z 1GB pamięci RAM. Poza 8-megapikselowym aparatem głównym z matrycą BSI, fleszem i funkcją HDR, otrzymamy 1.2-megapikselowy aparat frontowy przeznaczony do wideorozmów.

Zarówno model D1, jak i D3, oba oferują 4GB pamięci wbudowanej i wsparcie kart microSD o pojemności do 32GB. Smartfony posiadają wbudowane radio FM oraz do wyboru - obsługę jednej lub dwóch kart SIM. Motorola D1 kosztuje 277 dolarów amerykańskich, a Motorola D3 - 403 dolary amerykańskie.

Źródło: http://www.motorola.com.br/consumers/Motorola...html?selectedTab=tab-1&cgid=mobile-phones#tab http://www.motorola.com.br/consumers/Motorola...html?selectedTab=tab-1&cgid=mobile-phones#tab

• #2 30 Cze 2013 02:31
    Kamil1987
    Poziom 16  

Gdzie to kupić ? Szukam od dłuższego czasu ale ani na e-bay nie ma ani nigdzie w sieci nie mogę znaleźć sprzedawcy a widzę że na xda developers już się pojawiają pytania jak zrootować więc niektórzy gdzieś już to kupili.

• #3 30 Cze 2013 11:53
    pseven
    Tłumacz Redaktor

Kamil1987 napisał:
    Gdzie to kupić ? Szukam od dłuższego czasu ale ani na e-bay nie ma ani nigdzie w sieci nie mogę znaleźć sprzedawcy a widzę że na xda developers już się pojawiają pytania jak zrootować więc niektórzy gdzieś już to kupili.

Wydaje mi się, że modele D1 i D3 przeznaczone są na rynek południowoamerykański, a więc należałoby sprawdzić ofertę sklepów internetowych n.p. w Brazylii.

• #4 30 Cze 2013 14:25
    Kamil1987
    Poziom 16  

Witaj

Wiele szukałem w google pod fazą "Motorola RAZR D3 buy / price" ale niestety nic konkretnego. Dla mnie to jest najlepszy telefon na rynku i nie mogę znaleźć żadnej alternatywy dla niego przedewszystkim normalne wymiary 119,30 x 59,80 x 9,80 mm a nie jakieś 130x67... i Dual Sim a do tego 1GB RAM, Dual Core 1,2GHz i chyba czyściutki Android. Wszystko inne co jest dostępne z dual simem to powyżej 120 x 60mm lub jak wymiary normalne to 512MB RAM co się nie nadaje do użytku. Miałem przez chwilę HTC Desire V ale strasznie mułowate w porównaniu z moim Desire S którego używam od ponad 2 lat, mimo że nie cierpię tej marki to na oku mam Samsunga Galaxy S S7562 ale to też ma 512MB RAM, jedyna nadzieja jeszcze w Sony Xperia M Dual który ma się pojawić ok września.

Może macie jakieś propozycje ? moje wymogi to:

- Android
    - Normalne wymiary ok 120x60x10
    - Dual Sim
    - RAM od 768MB
    - Procek od 1GHz

P.S. Brak konieczności upychania po kieszeniach telefonu prywatnego i firmowego - BEZCENNE : )

• #5 04 Lip 2013 23:11
    Kamil1987
    Poziom 16  

Jako tymczasowy zakup w oczekiwaniu na Sony Xperia M lub Motorola Razr D3 nabyłem Samsunga Galaxy Core i8262, fajny szybki i z Dual SIM, polecam jeśli komuś bardzo nie przeszkadza wymiar 128mm x 66