Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kłopot z konfiguracją słuchawek Tracer Shockwave BT

bartolo1234 19 Mar 2013 14:32 2247 0
    bartolo1234
    Poziom 1  
    Witam
    Od niedawna jestem posiadaczek słuchawek Tracer Shockwave BT, które działają w technologii bluetooth. Chcąc więc korzystać z nich na PC-cie, podłączyłem adapter bluetooth (Manta USB Bluetooth Micro Dongle, wersja bluetooth 2.0), zainstalowałem sterowniki i program BlueSoleil (załączone na płytce). No i się udało. Podłączyłem słuchawki przez BlueSoleil, no i działa. Ale tu pojawia się problem.

Kłopot z konfiguracją słuchawek Tracer Shockwave BT

Po podłączeniu program wykrył jakby dwa tryby pracy moich słuchawek. Jeden, aktualnie włączony (ikonka słuchawek - zielona - prawy górny róg) to "zaawansowana usługa audio Bluetooth". Natomiast drugi (zaraz na prawo - żółty) to "usługa Bluetooth słuchawki". A problem jest następujący - słuchawki posiadają mikrofon, który działa tylko w trybie "usługa Bluetooth słuchawki", na którym z kolei jest (nie wiem czemu) tragiczna jakość dźwięku. W drugi trybie, czyli "zaawansowana usługa audio Bluetooth", słuchawki działają OK, ale mikrofon nie jest włączony. I chodzi mi o to, abym mógł słuchać w dobrej jakości i zarazem korzystać z mikrofonu.

Proszę Was o pomoc. Może macie jakieś pomysły, może trzeba zainstalować inny program? Jeżeli podałem za mało informacji - napiszcie. Dopiszę i sprecyzuję moje zapytanie.
    Z góry dziękuję za pomoc :)

bartolo1234