Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40C630 pilot opcje przycisków

Zbigniew Sekula 19 Mar 2013 14:39 1536 4
  • #1 19 Mar 2013 14:39
    Zbigniew Sekula
    Poziom 21  

Odkupiłem ten TV z płytą BN94-03755D chyba z 650 bo niby na 630 nie ma internetu.Ja w pewnym sensie internet mam pracuje mi AllShare i mogę przesyłać pliki między komputerem a TV.Pilota mam chyba z serii 500 nazywa się BN59-01014A
    i nie mam klawisza internet.Czy ktoś jest w stanie mi coś podpowiedzieć co kryję się po naciśnięciu tego klawisza.

0 4
  • #2 19 Mar 2013 23:25
    anmedia
    Poziom 39  

Zbigniew Sekula napisał:
    Ja w pewnym sensie internet mam pracuje mi AllShare i mogę przesyłać pliki między komputerem a TV

To nie jest interent a polaczenie sieciowe DLNA. Jedynie co mozesz zrobic za pomoca tego polaczenia z internetem to zaktualizowac soft w TV.

Zbigniew Sekula napisał:
    co kryję się po naciśnięciu tego klawisza

Jesli Tv ma aplikacje to bedziesz z nich mogl korzystac zamiast komputera. Np modul z Youtuba pozwoli Ci na ogladanie filmow z YT, ale w innej formie niz na stronie. Np przegladac zdjecia na portalach bodajze flicker czy jakos tak. Generalnie im nowszy TV tym wiecej opcji i mozliwosci.

0
  • #3 20 Mar 2013 13:15
    Zbigniew Sekula
    Poziom 21  

Dzięki za wyjaśnienie co prawda ja w tej chwili sprawdziłem Allshare które było już w TV, Servio,Mezzmo i TVersity za pomocą których mogę przesyłać video,zdjęcia i muzykę między komputerem a TV.A tak jak pytałem jeśli jest na TV internet to pod tym przyciskiem są dodatkowe opcję.

0
  • Pomocny post
    #4 20 Mar 2013 13:26
    anmedia
    Poziom 39  

Zbigniew Sekula napisał:
    A tak jak pytałem jeśli jest na TV internet to pod tym przyciskiem są dodatkowe opcję.

Przeciez napisalem powyzej:
    angelica_n napisał:
    Jesli Tv ma aplikacje to bedziesz z nich mogl korzystac zamiast komputera. Np modul z Youtuba pozwoli Ci na ogladanie filmow z YT, ale w innej formie niz na stronie. Np przegladac zdjecia na portalach bodajze flicker czy jakos tak. Generalnie im nowszy TV tym wiecej opcji i mozliwosci.

Tak jak widac na zalaczonych obrazkach, po wcisnieciu @internet mamy takie menú (w zaleznosci od TV moze byc inne)

Z menú wyboru wybierasz np YT i mozesz ogladac video.

0
  • #5 20 Mar 2013 13:30
    Zbigniew Sekula
    Poziom 21  

Teraz chyba już wszystko rozumiem,chyba zdecyduję się na wymianę płyty z 650.

0