Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon Sony Xperia U nie przegrzewa sie ale wyłącza

mateo0838 19 Mar 2013 17:11 2421 1
    mateo0838
    Level 8  
    Witam jak w temacie mam problem z telefonem "Sony Xperia U" ,a mianowicie z jego wyłączaniem z powodu niby przegrzania.
    Przeszedłem właśnie do firmy orange na abonament i wziąłem telefon to właśnie SONY XPERIA U. bawiłem się nim trochę i nagle wyskoczył mi komunikat "Telefon zostanie wyłączony z powodu zbyt wysokiej temperatury" no i po 3 sec . się wyłączył. FAKT może i był trochę ciepły ale poprzednia Xperia X10 mini pro nie miała nic wspólnego z takimi wyłączeniami mimo że grzała się dużo bardziej i szybciej może tylko wolniej chodziła . Włączyłem go od razu i zostawiłem żeby przestygł, później ponownie go wziąłem i także się wyłączył z tym samym komunikatem lecz teraz zaraz po odblokowaniu i był dużo chłodniejszy niż poprzednio nawet zimny dla dłoni. Powtórzyło mi się to kilka razy więc postanowiłem poszperać trochę w necie i znalazłem tylko coś o jakimś programie który wyłącza telefon już w 38°C. Przeszukałem cały ten telefon ale nic podobnego nie znalazłem nawet w opcjach nic.
    I stąd moje pytania : DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE, W TAK NISKICH TEMPERATURACH? I CZY DA SIĘ TO WYŁĄCZYĆ JEŚLI TAK TO PROSIŁBYM O SZCZEGÓŁOWĄ INSTRUKCJĘ LUB LINK DO JAKIEJŚ STRONY NA KTÓREJ JEST TO WYTŁUMACZONE.
    Z góry bardzo dziękuję za pomoc [/syntax]
    aha i jeszcze jedno gdy jest podłączony do ładowarki to nawet jak jest bardzo gorący to się nie wyłączy
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    stylu
    Level 19  
    Nie ma co naprawiać samemu, oddaj tel na gwarancje