Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komórka roku 2004. Opinie i typy użytkowników.

20 Feb 2005 21:17 1113 5
  • Level 12  
    Witam. Piszcie jakiego fona uważacie za najlepszego w 2004 roku. Uzasadniajcie swoje typy. Nie musza byc telefony najnowsze. Nie komentujcie nawzajem swoich subiekcji.

Dodano po 5 [minuty]:

typuje nokie 3310.

Jest ona najlepsza komorka w stosunku jakosci do ceny. Uzywana 3310 mozna kupic juz za 50 zl. Posiada bardzo fajne i najpotrzebniejsze funkcje bez zbednych pierdół. Ma bardzo duże możliwości upgradowania np. modyfikacje softu daja przerozne mozliwosci (7 kresek baterii, wygaszacz ekranu - zegarek, data z dniem tygodnia, i wiele wiele innych świetnych ułatwień) części do nokii 3310 są bardzo tanie. Jak cos sie popsuje to z latwoscia mozna samemu naprawic.

Ten telefon to dla mnie telefon roku 2004 (brakuje mu tylko aparatu, ale ze wzgledu na jego cene przebija on telefony z aparatami)
  • Level 1  
  • Level 16  
    Myslałem że te forum jest do pomagania w problemach związanych z telefonami a nie do przeprowadzania sądy na temat "komórka roku 2004" Moim zdaniem jest to troche głupie pytanie ale ja tu nie jestem od pilnowania porządku.

Pozdro
  • Level 14  
    Nie bądźtaki sztywniak! A jeśli chodzi o najlepszy fon 2004 roku to (ale nie chodzi mi o cene ale o jakość) to w/g mnie 7710. Telefon odlotowy. Ma co trzeba ale cena za duża. Coś za coś:(
  • Level 15  
    Komórkami roku wg. mnie są nokia 6600 i Siemens S65.Oczywiście są to dość drogie telefony jednak posiadają to, co w znacznym stopniu autrakcyjnia ich użytkowanie.

Pozdrawiam
  • System Administrator
    a gdzie opis usterki?

Quote:

Naprawianie i modyfikowanie telefonów komórkowych, likwidowanie blokad, wgrywanie nowego oprogramowania