Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Wave 533 wyświetlacz

19 Mar 2013 19:09 1815 2
  • Poziom 2  
    Witam Was drodzy forumowicze .
    Mam problem moim telefonem Samsungiem Wave 533 . Otóż jakiś czas temu zbił mi się wyświetlacz . Zamówiłem nowy i doszedł wczoraj . Po zmontowaniu wszystkiego do kupy telefon włączył się , ale na boku ma duży szary pasek , a reszta ekranu jest rożnokolorowa . Dotyk na 50 % nie działa , przyciski boczne reagują , nie wiem jak z dzwonieniem . Tu pytanie do Was co to może być .
    Ps
    Dziś rozkręciłem i skręciłem od nowa i na chwilę obraz był normalnie , ale potem znowu to samo się stało . Co się dzieje ?
  • Poziom 40  
    LCD na pewno podróba.
    Dobrze go zamontowałeś? Jeśli tak to reklamuj lub uszkodzona taśma ( ale jeśli wcześniej było OK to stawiam na uwalony LCD ).
    Tak to jest z zamiennikami.

Dodano po 13 [minuty]:

Przecież to podróba.
    Tutaj masz oryginał Link
  • Poziom 2  
    Wyświetlacz kupiłem za 25 złotych z allegro od gościa , który prowadzi firmę "Luxtel" w Ośku . Ma 97 % pozytywnych głosów . Co do wyświetlacza to chwilę było wszystko normalnie . Pojawiło się logo Samsung , potem zdechło , potem na chwilę menu i znowu zdechło . Da się jakoś to zareklamować jak z Allegro kupowałem ? Jestem zielony niestety wybaczcie

Dodano po 41 [sekundy]:

O kurde ...

Dodano po 6 [minuty]:

właśnie złożyłem od nowa i chwilę działał dobrze , ale znów się spierdzielił -.-

Dodano po 1 [minuty]:

nie działa dotyk

Dodano po 4 [minuty]:

tylko dotyk

Dodano po 41 [sekundy]:

co robić ?