Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man f2000 26.403 kontrolka edc świeci,przerywa kopci na niebiesko.

19 Mar 2013 19:22 6060 8
  • Poziom 9  
    Man f2000 26.403 1998 rok zaświeciła się kontrolka edc auto zaczęło przerywać i kopci przy przyspieszaniu na niebiesko, zgasiłem auto podniosłem kabinę i wszystko było okej odpaliłem przejechałem 5 km kontrolka znikła i auto znów chodzi dobrze.Co mogło być powodem przerywania i kopcenia na niebiesko.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Tryb awaryjny.....możesz miec jakiś kabel przetarty i wystarczy
  • Poziom 9  
    Oki jutro będę szukał.
  • Poziom 20  
    Zwłaszcza że podniesienie kabiny mogło delikatnie zmienić położenie przewodu,tam bym zaczął szukać,powodzonka
  • Poziom 9  
    Szukałem przetartego kabla sprawdzałem kable na łączeniach i nie widać nic przetartego, odkręciłem łączenie kabli pod maska co idzie do kabiny i całe zaśniedziałe aż zielono wyczyściłem i 2 dni było dobrze, rano znów odpaliłem i zaczął kopcić i przerywać nie może wejść na obroty.
  • Poziom 22  
    Zaprzęgnij do pracy kody migowe. Jak edc świeci to coś wybłyskasz. Po objawach albo obwód wtrysku sterującego albo obwody nastawnika pompy.
  • Poziom 9  
    Kody migowe wykazały 3 długie i 2 krótkie a następny 7 krótkich mignięć edc.

• Poziom 19  
    Witam masz chyba uszkodzony w sterowniku komputer 1 zrób diagnostykę komputerową i monitoringi możesz spróbować wgrać jeszcze raz program ,ten drugi bład czujnik temperatury chłodziwa
  • Poziom 9  
    Rozwiązany problem zwarcie na łączeniu kabli miedzy silnikiem a skrzynią kostka zaśniedziała. Zamykam temat i dziękuje. Pozdrawiam.