Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić tablet za około 250zł?

19 Mar 2013 22:34 3321 6
  • Poziom 12  
    Witam. Chciałbym prosić was o pomoc w wyborze taniego tabletu. Szukam czegoś w okolicach 200-250zł. Tablet ma służyć jako urządzenie do korzystania z internetu i czasem oglądnięcia jakiegoś filmu. 250zł to taka moja górna granica(tańsze modele mile widziane). Za czym się rozglądać? Czy w tych pieniądzach dostane coś z modemem 3G?(nie jest on konieczny ale fajnie by było gdyby był) Tablet powinien mieć androida 4.0(lub wyżej) i to właściwie tyle mich wymagań :)
    Znalazłem takie oto urządzenia:
    http://www.mixelectronics.pl/lark-freeme-706-75821 (Lark Freeme 70.6)

http://allegro.pl/tablet-ainlol-legend-android-i3042265357.html (AINLOL LEGEND)
    Co o nich sądzicie i ewentualnie co innego polecacie?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 38  
    naveintre napisał:

Co o nich sądzicie i ewentualnie co innego polecacie?

Nie kupować nic.
    Na prawdę w tym budżecie to tablety mają falujący ekran, o bardzo słabych kątach widzenia o parametrach nie wspominając,
  • Poziom 20  
    zieloczek100 napisał:

Nie kupować nic.
    Na prawdę w tym budżecie to tablety mają falujący ekran, o bardzo słabych kątach widzenia o parametrach nie wspominając,

Popieram kolegę, jeśli chcesz żeby to jakoś chodziło to odpuść, w tej kwocie będziesz się tylko wkurzał będzie Ci się cięło i więcej będzie problemów z tym niż pożytku. No i do tego marketowa jakość. Jak dla mnie kasa wyrzucona w błoto, ostatnio miałem klienta z podobnym badziewiem i żałował zakupu bo do niczego się to nie nadaje jak sam przyznał lepiej by kupił jakiegoś używanego lapka.
  • Poziom 38  
    Z tych 2 to chyba mniejszym złem będziesz ten drugi, lecz i tak bym nic nie kupował.
  • Poziom 2  
    co do vordona to sam posiadam jeden talbet ich firmy. Do internetu, książki i czasem jakiegoś filmu sprawdza się OK.
  • Poziom 30  
    Posiadam tablet taki jak w pierwszym linku dałem za niego 200zł i nie narzekam.
    W moim przypadku NFS:MW chodzi ładnie ogólnie w dużo nowych gier mozemy zagrać ale na minimalnych detalach. tablet radzi sobie z HD. Za 200zł jest to dobry sprzęt. A drugi link to prawie to samo tylko ze w opisie jest a10 zamiast a13 a to oznacza że tablet powinien mieć HDMI oraz mozliwość dolutowania 512MB ram