Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki kupić tablet za około 250zł?

naveintre 19 Mar 2013 22:34 3414 6
    naveintre
    Level 12  
    Witam. Chciałbym prosić was o pomoc w wyborze taniego tabletu. Szukam czegoś w okolicach 200-250zł. Tablet ma służyć jako urządzenie do korzystania z internetu i czasem oglądnięcia jakiegoś filmu. 250zł to taka moja górna granica(tańsze modele mile widziane). Za czym się rozglądać? Czy w tych pieniądzach dostane coś z modemem 3G?(nie jest on konieczny ale fajnie by było gdyby był) Tablet powinien mieć androida 4.0(lub wyżej) i to właściwie tyle mich wymagań :)
    Znalazłem takie oto urządzenia:
    http://www.mixelectronics.pl/lark-freeme-706-75821 (Lark Freeme 70.6)

http://allegro.pl/tablet-ainlol-legend-android-i3042265357.html (AINLOL LEGEND)
    Co o nich sądzicie i ewentualnie co innego polecacie?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    zieloczek100
    Level 38  
    naveintre wrote:

Co o nich sądzicie i ewentualnie co innego polecacie?

Nie kupować nic.
    Na prawdę w tym budżecie to tablety mają falujący ekran, o bardzo słabych kątach widzenia o parametrach nie wspominając,
    Primo86
    Level 20  
    zieloczek100 wrote:

Nie kupować nic.
    Na prawdę w tym budżecie to tablety mają falujący ekran, o bardzo słabych kątach widzenia o parametrach nie wspominając,

Popieram kolegę, jeśli chcesz żeby to jakoś chodziło to odpuść, w tej kwocie będziesz się tylko wkurzał będzie Ci się cięło i więcej będzie problemów z tym niż pożytku. No i do tego marketowa jakość. Jak dla mnie kasa wyrzucona w błoto, ostatnio miałem klienta z podobnym badziewiem i żałował zakupu bo do niczego się to nie nadaje jak sam przyznał lepiej by kupił jakiegoś używanego lapka.
    zieloczek100
    Level 38  
    Z tych 2 to chyba mniejszym złem będziesz ten drugi, lecz i tak bym nic nie kupował.
    Probb
    Level 2  
    co do vordona to sam posiadam jeden talbet ich firmy. Do internetu, książki i czasem jakiegoś filmu sprawdza się OK.
    McMarycha
    Level 31  
    Posiadam tablet taki jak w pierwszym linku dałem za niego 200zł i nie narzekam.
    W moim przypadku NFS:MW chodzi ładnie ogólnie w dużo nowych gier mozemy zagrać ale na minimalnych detalach. tablet radzi sobie z HD. Za 200zł jest to dobry sprzęt. A drugi link to prawie to samo tylko ze w opisie jest a10 zamiast a13 a to oznacza że tablet powinien mieć HDMI oraz mozliwość dolutowania 512MB ram