Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komórka roku 2004. Jakie są Wasze typy?

roshi 20 Feb 2005 23:14 1620 10
    roshi
    Level 13  
    Witam. Piszcie jakiego fona uważacie za najlepszego w 2004 roku. Uzasadniajcie swoje typy. Nie musza byc telefony najnowsze. Nie komentujcie nawzajem swoich subiekcji.

===============

ja typuje nokie 3310.

Jest ona najlepsza komorka w stosunku jakosci do ceny. Uzywana 3310 mozna kupic juz za 50 zl. Posiada bardzo fajne i najpotrzebniejsze funkcje bez zbednych pierdół. Ma bardzo duże możliwości upgradowania np. modyfikacje softu daja przerozne mozliwosci (7 kresek baterii, wygaszacz ekranu - zegarek, data z dniem tygodnia, i wiele wiele innych świetnych ułatwień) części do nokii 3310 są bardzo tanie. Jak cos się popsuje to z latwoscia mozna samemu naprawic.

Ten telefon to dla mnie telefon roku 2004 (brakuje mu tylko aparatu, ale ze wzgledu na jego cene przebija on telefony z aparatami)
    toadi
    Level 36  
    ja tu typuje smatphona motorolki A925 mimo ze nie lubie telefon tej firmy bez glebszego powodu po prostu bo tak.

Jednak to jest cos niesamowitego za cene mniej niz 900zł dostajesz maszyne wyposarzona w ekran dotykowy GPS rozszerzlana pamiec kartami SD pracuje na symbianie.
    Ogolnie sam jej nie posiadam ale ma ja kolega wiec poznalem tel dosc dobrze bardzo bogate wyposarzenie prawie nieograniczone mozliwosci (aplikacje biurowe gry fimy muza kamera aparat mnustwo akcesorii w komplecie).
    Szkoda ze dalej brak polskiego oprogramowania i nie ma w sprzedarzy oficjalnie w Polsce
    Elektrooonik
    Level 29  
    A ja używam ALCATELA OT320 już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony, telefonu używam tylko do dzwonienia i czasem wysle jakiegoś smsa więc bajery typu aparat cyfrowy, gry, kolorowy wyświetlacz czy odtwarzacz mp3 uważam za zbędne... więc funkcje które oferuje mój Alcatel są dla mnie wystarczające, kupiłem go za dość dużą kwotę 200zł w zestawie POP.
    GRYZZLI2004
    Level 15  
    Też mam Ot 320 hehehe;) dobry telefon ale cudów nie ma;) najlepszy jest chyba siemens Cx65 - cena, jakosć i bajery o tym świadczą;) chociaz teraz sporo go już przegoniło:)
    isk_m
    Level 13  
    zgadzam się co do opini o noki 3310 ale z naprawą to nie takie proste moja leży w servisie :>
    bula
    Level 13  
    Witam Porównując jakośc do rozsądnej ceny również uważam iz najlepszym tel. w tej kategori jest nokia 3310, a jeśli chodzi o modyfikowane softy do tego tel to najbardziej zadowolony jestem z autoblokady klawiatury- bardzo przydatna rzecz :) Pozdrawiam
    Kłosiol
    Level 29  
    Moim zdaniem na telefon roku zasługuje Nokia 3310, bo jest to oldschoolowy telefon, mozna go sobie stuningować (niebieskie diody, nowy soft i takie tam )
    :arrow: ja mam go dopiero od tygodnia i jest spoko, wlasnie mam zamiar wymienić sobie diody na niebieskie, a jak cos by sie kiedyś popsuło to mam w domu już jedną popsutą 3310 (nie moja oczywiscie)

i oczywiescie cena spoko---- ja dalem 80 zloty :sm2: :sm2: :sm16:

narka
    vulcano_gisz
    Level 14  
    No według mnie telefonem roku jest Sony Ericsson T630 poniewaz za te cene ma duzo funkcji i zaopatrzony jets w wiele praktycznych narzedzi no i ładnie wyglada
    roshi
    Level 13  
    prowadzi Nokia 3310. Jak narazie 4 glosy.

widac, ze przystepna cena i funkcjonalnosc zostaly docenione :D
    goldwest
    Level 12  
    Witam!
    Ja obstawiał bym nokie 3510i, a dlaczego? Miałem już wiele telefonów, ale nie wiem czemu jakoś 3510i szczególnie mi przypadł do gustu. Ma według mnie świetne klawisze, dobrą polifonię no i wszystko czego się wymaga od współczesnego telefonu (no może oprócz aparatu).
    Moim faworytem na telefon roku 2004 jest 3510i!
    Elektrooonik
    Level 29  
    goldwest wrote:
    Witam!
    Ja obstawiał bym nokie 3510i, a dlaczego? Miałem już wiele telefonów, ale nie wiem czemu jakoś 3510i szczególnie mi przypadł do gustu. Ma według mnie świetne klawisze, dobrą polifonię no i wszystko czego się wymaga od współczesnego telefonu (no może oprócz aparatu).
    Moim faworytem na telefon roku 2004 jest 3510i!

Tylko brak transmisji danych... gdyby przez ten gprs jeszcze mozna było net podłączyc to telefon byłby super.