Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD KDL 32U2530 SONY BRAVIA USTAWIENIA SYSTEMOWE

21 Mar 2013 08:15 5904 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem z telewizorem SONY BRAVIA KDL 32U2530. Zaczęło się od tego że telewizor przestał wyświetlać sygnał z mojego laptopa przez łącze HDMI ( wszystko było ok do momentu kiedy podpiąłem laptopa ACER 5740 do innego telewizora - SAMSUNG 51E450 i mianowicie nastąpiła taka sytuacja:
    1. Laptop widzi telewizor - wyświetla SONY TV- niby się z nim komunikuje ale telewizor nie wyświetla nic.
    2. Podłączam laptop do innego telewizora SAMSUNG 51E450 - działa wszystko bez problemu.
    3. Podłączam do SONY przez hdmi - dekoder cyfrowego polsatu działa bez zarzutu - hdmi normalnie załącza.
    4. Postawiłem nowy system w laptopie Windows 7 - bez skutku.
    teraz błąd który popełniłem.
    5. Postanowiłem zresetować telewizor - przywrócić ustawienia fabryczne. W tym celu ściągnąłem instrukcję obsługi SERVICE MANUAL SONY KDL.
    6. Wszedłem w ustawienia systemowe i zacząłem przeglądać funkcje ( foto poniżej)
    7. Prawdopodobnie włączyłem/ wyłączyłem funkcje ECS TT31 (chociaż nie jestem pewien ) . Telewizor się wyłączył i od tego czasu nie reaguje pilot . Nie mogę nic zrobić. TV LCD KDL 32U2530 SONY BRAVIA USTAWIENIA SYSTEMOWE
    Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Jak mogę to odkręcić. Jak wejść do ustawień systemowych bez pilota? Czy można zresetować telewizor ( może kombinacja klawiszy na górnym panelu). Może trzeba wyciągnąć z tyłu jakieś podtrzymanie pamięci.
    Proszę o jakieś wskazówki.

Dodano po 32 [minuty]:

Dodam że telewizor się włącza. Można z niego korzystać ale nie reaguje pilot. Do wyboru programu lub regulacji głośności można korzystać tylko z górnego panelu.
  • Poziom 2  
    Niestety nic tam nie ma dla mnie.