Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Garmin 2495 vs Mio Spirit 680

grmi 21 Mar 2013 12:17 1824 2
    grmi
    Level 10  
    Witam
    Zastanawiam się nad wyborem między tymi dwoma nawigacjami. Pierwsza różnica to bluetooth. No i oczywiście mapy.
    Mnie bardziej interesuję dodatkowe możliwości, tzw odblokowanie. Np czy na obu można wgrać inne mapy np Auto Mapa, UMP ?
    O Mio znalazłem informację, że niby można uruchomić też uruchomić filmy, muzykę. To prawda ?
    Te urządzenia pracuję na Win czy mają swoje systemy "operacyje" ?
    AB47
    Level 27  
    Kupiłem około 4 miesięcy temu Mio Spirit 680 z dożywotnią aktualizacją map.
    Na początku chciałem tam wrzucić nawigację Auto mapa (i da się to zrobić bez problemu), jednak po czasie zobaczyłem że program i mapy od mio są na dobrym poziomie.
    Doprowadzą mnie wszędzie bez problemu, nie wieszają się, ogólnie jestem zadowolony z nawigacji.
    Filmy działają bez problemu, muzyka też.
    grmi
    Level 10  
    AB47 wrote:
    Kupiłem około 4 miesięcy temu Mio Spirit 680 z dożywotnią aktualizacją map.
    Na początku chciałem tam wrzucić nawigację Auto mapa (i da się to zrobić bez problemu), jednak po czasie zobaczyłem że program i mapy od mio są na dobrym poziomie.
    Doprowadzą mnie wszędzie bez problemu, nie wieszają się, ogólnie jestem zadowolony z nawigacji.
    Filmy działają bez problemu, muzyka też.

Żeby oglądać filmy lub słuchać muzyki trzeba coś "odblokowywać" czy jest to w standardowym menu?
    Muzyka to oczywiście mp3 ? A filmy ?
    Jaką masz mapę : całą Europę? Czy cała mapa mieści się w pamięci urządzenia czy trzeba coś wgrywać na kartę pamięci ?