Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG32LS5600 - Jak wejść w menu serwisowe

21 Mar 2013 16:53 21402 9
 • Poziom 18  
  Lg 32LS5600 - chassis LD21B - po podmianie matrycy pojawił mi się prawidłowy ale przyciemniony obraz pokryty trójkolorowymi dropami (coś jak tynk mozaikowy). ,,Tynk'' zniknął po poprawie lutowań gniazda LVDS ale pozostał przyciemniony obraz. Być może pomogłoby przestawienie ,,czegoś'' w opcjach serwisowych ale mam problem z ich otwarciem. Dysponuję pilotem logitech harmony 300i z możliwością przypisywania funkcji klawiszom. Czytałem w necie o sposobie wchodzenia przy pomocy tego pilota w serwis menu w innych TV LG ale u mnie to nie działa. Liczę że ktoś ,,pokonywał'' podobny problem i coś podpowie.
 • Poziom 12  
  na włączonym telewizorze przytrzymujesz jednocześnie przez około 10sekund na przycisk menu na odbiorniku oraz na klawiszu pilota przycisk przypisany jako menu...

  Na Forum obowiązują zasady poprawnej pisowni- proszę poprawić post! [bogred]
 • Poziom 2  
  Witam, na moim LG47LS5600 też ten sposób nie działa. Może ktoś zna inne sposoby dostania się do menu serwisowego w tej serii LG.
 • Spec od monitorów
  W LG używano przyciski OK (nie Menu)

  Cytat:
  hold down OK on remote and OK on the TV for about 5 secs (be sure to point remote at TV) then it will ask for password - press 0000 and it will take you into service menu

  min. za Link
 • Poziom 18  
  Lisek- ok- ok, menu- menu, nie działa. W instrukcji serwisowej do LG 42LM3400-ZA na chassis LD21c do wejścia w menu serwis podają zastosowanie pilota serwisowego z funkcjami (klawiszami) IN START, ADJ, IN STOP, EZ ADJUST. Instrukcję za chwilę postaram się umieścić na elektrodzie.
 • Poziom 18  
  Po wielu próbach udało mi się wejść w menu serwisowe przy pomocy pilota Logitech harmony 300. Polecam stronę http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/Access_...n_service_menus_/_modes#Logitech_Harmony_300i i opis 4.4 dla TV LG47LE5300-UC (koniecznie wersja UC bo posiada niezbędne przyciski które należy przypisać do wolnych klawiszy, zapisać je i zsynchronizować ) plus HAIER HLC-15R z przyciskiem ,,EJECT''. Po wejściu w menu przyciskiem IN start wpisać hasło 0413 (0000- nie wchodzi0). Pozdrawiam.
 • Poziom 16  
  Witam.

  Dodam jeszcze, że w tryb serwisowy można wejść za pomocą pilota "Venus New 4:1".
  Zaprogramować można go plikami przeznaczonymi dla pilota marki Logitech.