Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nc+ nowe tunery a splitery -

21 Mar 2013 20:49 24510 19
  • Poziom 8  
    Proszę o info czy tunery oferowane przez nc+ będą współpracowały ze spliterem Clone lub odwrotnie czy spliter będzie pracował z tymi tunerami?
  • Poziom 11  
    nie będą współpracowały. Bo to byłe dekodery telewizji N. Karta jest przypisana do dekodera.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Ciekawe który będzie Ci współpracować z clonem ? Multiroom w nc+ łączy się kablem ethernetowym miedzy sobą jeśli są dwa, lub jeśli więcej to od każdego dekodera do routera. Zapraszam http://ncplus.pl/migracja/dekodery/n
  • Poziom 11  
    Jeju jest napisane "Proszę o info tunery oferowane przez nc+ będą współpracowały ze spliterem"
    a nie cyfra + . Tak pace , philips chodzą z clonem. A jakie dekodery są w nowej NC+ to posłałem link.
  • Poziom 8  
    Dziękuję za dyskusję
    To teraz drugie pytanie. Wg nc+ w przypadku Multiroomu Standard otrzymuję tuner dodatkowy BOX+ (dekoder HD 5800S) i tuner główny. A teraz przytoczę teks nc+ "Tym samym, w celu poprawnego działania zestawu, oprócz podłączenia wszystkich boxów do zestawu antenowego konieczne będzie zapewnienie połączenia między dekoderami uzupełniającymi i dekoderem głównym (np. za pomocą kabla ethernet, sieci WiFi itp" Czy ktoś się orientuje czy te dekodery dodatkowe tzw BOX+ są wyposażone w karty WiFi i jest możliwość nawiązania połączenia z tunerem głównym tym sposobem? Nie mam sieci ethernet i nie chcę teraz ryć ścian lub puszczać wszystko przy ścianach. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jakie wymiary zewnętrzne ma ten dekoder BOX+?
    Czy ktoś wie ile kart się dostaje przy Multiroom Standard i Premium? Wg tego co zauważyłem to chyba po jednej do głównego dekodera a reszta jest parowana przez ethernet lub Wifi.
    Główny to np. Pace PVR, dodatkowy któryś z tych dekoder HD 2851S, dekoder HD 5800S, dekoder HD PVR-Ready 2849ST oraz 2850ST. Jedna Karta włożona do Clona i powinna zadziałać z Pace ale co wtedy z z dekoderem dodatkowym?
    Clone jest potrzebny do rozdzielenia uprawnień na trzeci dekoder aby to odbyło się bez kabli. Czy taki układ zadziała?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Każdy dekoder od multiroomu ma swoją sparowaną kartą. Żaden nie ma wifi. Zapomij o clonie przy tym multiroomie. Jeżeli nie chcesz kłaść kabla między dekoderami to pozostaje Ci, albo kupić punkty dotępowe AP, albo liveplug po sieci elektrycznej. Poczytaj sobie o mutiroomie w N-ce. To jest to samo, skopiowane rozwiązanie.
  • Poziom 8  
    A jakby nie kupować multiroomu tylko pojedynczy tuner np Pace pvr i dokupić dwa tunery np Ferguson Ariva i połączyć to Clonem to czy przy tym kodowaniu będzie to chodziło?

• Poziom 30  
    qlszar napisał:
    A jakby nie kupować multiroomu tylko pojedynczy tuner np Pace pvr i dokupić dwa tunery np Ferguson Ariva i połączyć to Clonem to czy przy tym kodowaniu będzie to chodziło?

Jeśli masz starą kartę to zadziała.
    Z tego co się dowiedziałem to ofercie będą jeszcze tunery Pace i Philips.
    W punkcie nie wiedzą czy je sparują z kartami.
  • Poziom 8  
    Witajcie
    Mam pytanie odnośnie WIFIBOX+ i jego współpracy ze spliterem RFLINK100 z kartami bezprzewodowymi. Od dawna używam tego splitera z tunerami ferguson ( 2 zwykle i 1 hd) i starą kartą C+, dotychczas wszystko działało bez zarzutu. Ostatnio nc+ obdarował mnie tunerem WIFIBOX+ i chciałem go użyć zamiast jednego z dotychczasowych tunerów, niestety nie działa. Nowy tuner nie widzi karty bezprzewodowej ( widać że zasilanie jest bo świeci się czerwony led ale zielone ani drgną). Czy może ktoś znalazł rozwiązanie, które działa w takiej konfiguracji. Chciałbym od czasu do czasu skorzystać z vod a moje dotychczasowe tunery nie mają dostępu do internetu a dodatkowo WIFIBOX obsługuje hd. Po ponownym podłączeniu "starego" Fergusona wszystko działa jak dotychczas.

• Poziom 30  
    wifibox+ = Sagemcom DSIW74
    Karta nie jest parowana z tunerem, ale jak przystało na Sagema to nie będzie działał ze spliterem !

ps.
    Moduł WIFI taki sobie. Słabo działa ;/
  • Poziom 9  
    Witam a czy tuner

ITI 3740SX będzie współpracował z systemem greeneightsystem ?
    Z góry dziękuje
  • Poziom 9  
    A jaki dekoder full HD polecacie to systemu greeneightsystem ? Do 200 zł najlepiej oryginalny cyfry + lub nc+.