Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówko-zamrażarka Beko CA7015FFS1 - nie działa.

21 Mar 2013 23:11 2826 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    Posiadam lodówko-zamrażarke beko CA7015FFS1 przestała działać, ale po odłączeniu od prądu na ok. 12h i ponownym włączeniu działała tylko zamrażarka, ale przez ok. 2h i znowu klapa.
    Prosze o pomoc.
  • Poziom 20  
    możesz zaryzykować i wymienić termostat - najczęstrza przyczyna takiego zachowania. jeśli to nie pomoże to sprężarka( czy gdy nie działa to czy sprężarka grzeje się? jeśli jest zimna to na 99% termostat) . ustaw jeszcze termostat na max (5 czy 7) jeśli ruszy to obserwuj czy tylna ściana robi się chłodna i czy cała równomiernie.
  • Poziom 2  
    dziekuje za rade wymieniłem termostat (czujnik na chłodnicy ła jak nie działaLodówko-zamrażarka Beko CA7015FFS1 - nie działa.)ale jest jeszcze płytka przy regulacji człodzenia czy jaż też wymnienic? Lodówko-zamrażarka Beko CA7015FFS1 - nie działa. Odpowiedz na pytania-tylna ściana w lodówce jest zimna tylko górą ,sprężarka jest ciepła,wiatrak w zamrażalniku załancze sie ale tylko na 2 sekunday.Czkam na odpowiedz dziękuje
  • Poziom 2  
    Problem rozwiazany :)wymieniłem główną płytke sterowania i lodówka chodzi jak nowa.Dzieki za porady.
  • Poziom 9  
    Witam. jak wymontować termostat z obudową widoczną na zdjęciu wyżej, zdjąłem pokrętło, odkręciłem pod nim, nakrętkę, podważam śrubokrętem, ze wszystkich stron i nie chce wyjść. Czy przy sprężarce też jest jakiś termostat wyłączający? - jest taka puszka do której wchodzi kabel zasilający i od termostatu, wydaje mi się, że to tam coś pstryka i wyłącza agregat, który jest gorący i kawałki rurek z niego wychodzące, dalej jest wszystko zimne, agregat chodzi po cichu, tak jakby nie pompował, i nie chłodzi.