Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 2006 po wymianie airbagòw swieci sie kontrolka AIRBAG

kamilbudki 22 Mar 2013 00:27 2517 5
    kamilbudki
    Level 9  
    Mam problem z chryslerem Grand voyagerem z 2006 roku. byl bity z przodu... wymienilem wszystkie poduchy i dopinacze... oraz centralke o AIRBAG, ale dalej sie swieci na zegarach CZERWONY AIRBAG po podlaczeniu diagnozy wyskoczyl bledy airbagòw, wykasowalem bledy, ale nic nie dalo... dalej sie swieci czerwony airbag... ktos pomoze??
    User removed account
    User removed account  
    kamilbudki
    Level 9  
    Wlasnie problem w tym ze nie pokazuje zadnych bledow.. Auto podlaczalismy pod maszynke snap onn, car braina i auto com... i nic nie pokazuje... to mnie intryguje...
    A dalej swieci sie na Czerwono airbag
    User removed account
    User removed account  
    kamilbudki
    Level 9  
    Ale to jest stare auto.. i gosc ktory mi sprzedawal te airbagi mowil ze centralki nie trzeba wymieniac... i tak zostalo centralka od airbag jest swoja... (na innej nie wystrzelonej jest to samo)...dalej swieci sie airbag, pewien rumunek powiedzial mi zeby zostawic auto na 12 godzin z walczonym zaplonem, ze podobno ma sie wykasowac... ( MOZLIWE TO)???
    andrzej20001
    Level 43  
    12 godzin na zapłonie to już baterii na bank nie ma chyba że na podtrzymaniu z ładowarki ale to raczej taka legenda jak z radiem w zamrażarce i kodem