Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Voyager 2006 po wymianie airbagòw swieci sie kontrolka AIRBAG

22 Mar 2013 00:27 2298 5
  • Poziom 8  
    Mam problem z chryslerem Grand voyagerem z 2006 roku. byl bity z przodu... wymienilem wszystkie poduchy i dopinacze... oraz centralke o AIRBAG, ale dalej sie swieci na zegarach CZERWONY AIRBAG po podlaczeniu diagnozy wyskoczyl bledy airbagòw, wykasowalem bledy, ale nic nie dalo... dalej sie swieci czerwony airbag... ktos pomoze??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Wlasnie problem w tym ze nie pokazuje zadnych bledow.. Auto podlaczalismy pod maszynke snap onn, car braina i auto com... i nic nie pokazuje... to mnie intryguje...
    A dalej swieci sie na Czerwono airbag
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Ale to jest stare auto.. i gosc ktory mi sprzedawal te airbagi mowil ze centralki nie trzeba wymieniac... i tak zostalo centralka od airbag jest swoja... (na innej nie wystrzelonej jest to samo)...dalej swieci sie airbag, pewien rumunek powiedzial mi zeby zostawic auto na 12 godzin z walczonym zaplonem, ze podobno ma sie wykasowac... ( MOZLIWE TO)???
  • Poziom 43  
    12 godzin na zapłonie to już baterii na bank nie ma chyba że na podtrzymaniu z ładowarki ale to raczej taka legenda jak z radiem w zamrażarce i kodem