Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tani telewizor - do 650zł

HNO3 22 Mar 2013 02:00 1530 1
  • #1 22 Mar 2013 02:00
    HNO3
    Poziom 1  

Planuję zakupić nowy telewizor, który zastąpi stary CRT. Budżet mam ograniczony i nie chcę wydawać więcej niż ok. 650zł.

Rozważałem różne możliwości i pierwszą z opcji jest monitor LCD + dekoder dvb-t + głośniki.

Wybrałem już również konkretne modele sprzętu:
    469zł - Monitor Samsung LCD S22B300H 21.5"
    59zł - Głośniki Creative 2.0 A60
    100zł - Dekoder WIWA HD-90
    25zł - Kabel HDMI
    SUMA: 653zł

Wydaje mi się, że jest to dobre zestawienie, ale chciałbym usłyszeć opinię kogoś kto ma z tym doświadczenie. Jeszcze wyjaśnię, że monitor wybrałem taki bo jest tani i wydaje się przyzwoitej jakości, dodatkowo ma wejście HDMI. Dekoder natomiast posiada wyjście mini-jack, do którego mogę łatwo podłączyć głośniki.

Być może w przyszłości kupię kolejny komputer i podłącze do tego monitora, tak więc wtedy monitor będzie spełniał dwie funkcje - telewizora i wyświetlacza do komputera.

Druga opcja to telewizor Hyundai LLF 22806, który kosztuje 659zł. Można go również użyć jako monitor.

Co sądzicie, która z tych opcji jest lepsza?

• #2 02 Sie 2013 14:00
    tomo85
    Poziom 8  

Polecałem już w innym temacie, ale tutaj też powinien spełnić Twoje wymagania. Haier LE22G610CF, mi udało się go kupić za 599zł na allegro (nówka), teraz chodzi nieco drożej, bo to jakaś przecena była. Ma wbudowane tunery cyfrowe (odpadają Ci dostawki),wejścia hdmi/d-sub więc komputer też podłączysz no i 22" w full HD :)

O ten mi chodzi dokładnie: http://allegro.pl/telewizor-fullhd-led-haier-22-le22g610cf-dvb-t-ci-i3434112286.html

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME