Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Pavilion dv6000 - HP Pavilion dv6000 (dv6705ew-KM016EA) - Brak sterowników ka

Smophy 22 Mar 2013 08:35 4332 7
    Smophy
    Level 10  
    Witajcie serdecznie, mam taki mały problem, wczoraj przez własną głupotę usunąłem sterowniki od karty graficznej.

Maszyna to : HP Pavilion dv6000 (dv6705ew-KM016EA)
    System : Windows XP, SP3
    Sterownik jaki potrzebuje to NVIDIA.
    Jeśli udałoby się komuś znaleźć proszę o najnowszy, jeśli nie to może być stary aby przynajmniej odzyskać normalny obraz na laptopie.
    Szukałem po identyfikatorze w google, lecz nic nie znalazłem pod XP działającego, dlatego zwracam się do was o pomoc.

Identyfikator sprzętu :
    PCI\VEN_10DE&DEV_0531&SUBSYS_30CF103C&REV_A2
    PCI\VEN_10DE&DEV_0531&SUBSYS_30CF103C
    PCI\VEN_10DE&DEV_0531&CC_030000
    PCI\VEN_10DE&DEV_0531&CC_0300

Identyfikator wystąpienia urządzenia :
    PCI\VEN_10DE&DEV_0531&SUBSYS_30CF103C&REV_A2\3&2411E6FE&0&90

Proszę o pilną pomoc.
    Dziękuje.
    Pan Szyszka
    Level 31  
    Proszę bardzo:
    Link

Twoja karta to GeForce 7150M ;)
    Smophy
    Level 10  
    ściągałem już ten plik wcześniej i coś mi nie działał, wyskakiwał jakiś błąd :(

a dokładnie :
    " Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę. "

Nie udało się .

Dodano po 1 [godziny] 53 [minuty]:

Dorzucam jeszcze takie zdjęcie, co mam zainstalowane, a czego mi brakuje, przeskanowane programem.

Od rana próbuje instalować jakieś sterowniki i nic nie pomaga, ale również nie wiem czy sobie nie szkodzę . Proszę rzucić okiem .
    Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc , bardzo proszę o kontakt.
    LA72
    Level 40  
    Zgodnie ze specyfikacją HP twój notebook posiada NVIDIA GeForce 7150M.

Sterownik do niej jest dostępny na stronie nVidii.

Czy komputer ma zainstalowane sterowniki do układów płyty głównej (chipset driver)?
    Smophy
    Level 10  
    Leszcz72 wrote:
    Zgodnie ze specyfikacją HP twój notebook posiada NVIDIA GeForce 7150M.

Sterownik do niej jest dostępny na stronie nVidii.

Czy komputer ma zainstalowane sterowniki do układów płyty głównej (chipset driver)?

Wie Pan co, wszystko było instalowane dosyć niedawno, wszystko pracowało prawidłowo, lecz wczoraj odinstalowałem sterownik od karty graficznej, Radeon 7150m / 630m z tego co pamiętam, ponieważ chciałem zmienić go na nowy, lecz nowy nie działał i zostałem z niczym.

Co do sterowników na oficjalnej stronie Nvidii , wpisywałem model laptopa i karty graf jaką posiadam, lecz wyskakuje mi tylko jeden sterownik BETA, który mi nie działa. Wyskakuje błąd który opisałem w poście powyżej.

Dlatego zgłosiłem się do państwa o pomoc w rozwiązaniu problemu i pomocy w znalezieniu nowego stera.
    Smophy
    Level 10  
    DriverMSG wrote:
    Smophy wrote:
    Radeon 7150m / 630m
    Jeśli nie wiesz na 100%, to nie wypisuj bzdur.
    Sterowniki masz w poście wyżej, tam też link do instrukcji instalacji.

Wiem wiem, ściągam aktualnie wszystko 3, gdy skończę ściągać, według Pana instrukcji postaram się je zainstalować.
    Zainstalowałem do tej pory jednego i wróciła normalna rozdzielczość i wydaje się wszystko być ok.