Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laptop lenovo win7 - Nieczyste odtwarzanie muzyki podczas gier.

22 Mar 2013 16:34 1284 2
 • Poziom 7  
  Witam
  Mam pewien problem, nie jest to może nic strasznego ale czasami mnie to irytuje do tego stopnia iż postanowiłem to naprawić. Mówiąc konkretnie chodzi o odtwarzanie muzyki podczas grania w jakieś gry. Często gram w Mass Effect 3 online podczas gry lubię sobie włączyć jakąś muzykę. Na początku słuchałem muzyki z internetu open.fm itp ale muzyka grała bardzo nieczysto czasami głośno czasami bardzo cicho itp. Myślałem że to wina łącza więc zacząłem słuchać muzyki z dysku i tu znów to samo. Czasami piosenka grana jest tak cicho że prawie nic nie słychać aby po chwili ta sama piosenka grała już normalnie.
  Jeżeli chodzi o samo słuchanie muzyki, oglądanie filmów czy chociażby dźwięki i muzyka w grach wszystko działa bez zarzutu. Nieczyste granie zaczyna się gdy podczas grania w jakąś grę chcę posłuchać muzyki.

  Pamiętam że jak grałem w pesa lub w skyrima to muzyka grała czysto, ale w mass effect 3 zawsze fałszuje.
  może wiecie ocb i jak to naprawić?
 • Poziom 31  
  Ja pamiętam raz że do jakiejś gry trzeba było zainstalować dodatkowy kodek, bo dźwięk w samej grze po prostu się wyłączał.

  A to o czym piszesz to jakieś wygodnictwo, jeśli gra nie ma wyboru ścieżki z jej poziomu, można spodziewać się takich warunków dla dźwięku z zewnątrz.
  Pozostaje szukać odpowiedzi na forach z grą, zwłaszcza anglojęzycznych.

 • Poziom 25  
  Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej jak się domyślam jest to kodek ALC...
  Jeżeli sterowniki nie pomogą to masz uszkodzone głośniki lub kodek...
  Pozdrawiam