Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd przy podłączaniu ps3 fat do TV Samsung 42"

KucykBoss 23 Mar 2013 01:29 1272 5
  • #1 23 Mar 2013 01:29
    KucykBoss
    Poziom 6  

Witam, mam mały problem. Parę dni temu kupiłem Sony PS3 (używany) wersja gruba z 4usb która czyta gry z ps2 (nie piracona). Konsola działała u poprzedniego właściciela, a jak u siebie podepnę pod TV Samsung 42" na port HDMI (są 3 wejścia), lub zwykłe wejście chinch to mi na ekranie pisze "Brak sygnału" lub coś że nieobsługiwany, czy nieznany sygnał".
    Kable mam w porządku wszystkie działają.
    Czy to wina TV, a może mam jakoś ustawienia zmienić w TV?
    BARDZO PROSZE O POMOC.
    Ps.(nie sprawdzałem konsoli na innych TV ani w ogóle nie podłączałem i nie widziałem jak działa).

0 5
  • #2 23 Mar 2013 09:28
    gacek161
    Poziom 17  

Kolego ustawienia fabryczne. Przytrzymaj na pilocie przycisk "exit" przez około 15 sec. Pamiętaj żeby fizycznie odłączyć wszystkie urządzenia od TV podczas resetu.

0
  • #3 23 Mar 2013 16:12
    tadek-tadek
    Poziom 12  

Witam.
    Zastosuj gruby kabel, hdmi -złocone końcówki i podpiąć do telewizora pod hdmi1.

0
  • #4 23 Mar 2013 22:36
    KucykBoss
    Poziom 6  

ale ja mam taki kabel z pozłacanymi i na nim prubowałem i nic

Dodano po 57 [sekundy]:

a jakichś ustawień w ps 3 niema żeby zmienic porty odczytu albo co ?

0
  • #5 24 Mar 2013 06:32
    Jingiel
    Poziom 21  

Zrobiłeś reset PS do ustawień fabrycznych? Przyciskasz przycisk power przez 5 sekund.

0
  • #6 24 Mar 2013 11:39
    tadek-tadek
    Poziom 12  

Witam.
    Po podłączeniu kabla z tv, uruchamiasz przezroczystym guziczkiem "P" na padzie, zaświecić się powinna zielona kontrolka i po chwili uruchamia się cały system.
    " Ważne": - na lichym kablu może uruchomienie trwać dość długo albo w ogóle.

0