Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HDMI xbox problemy z dźwiękiem -

lukaszek_0583 23 Mar 2013 13:21 1191 4
  • #1 23 Mar 2013 13:21
    lukaszek_0583
    Poziom 10  

Witam. Mam następujące pytanie - problem. Mam konsole Xbox 360 i chce rozdzielić sygnał na dwa telewizory. Kupiłem rozdzielacz na alledrogo i podłączyłem. Wszystko działa ok na tv, który jest blisko xboxa. Na drugim tv, który jest na 10m kablu hdmi wizja jest ok- natomiast dźwięk niestety jest słaby, pulsuje- przez co utrudnione jest granie , odtwarzanie muzyki itp. Dla sprawdzenia podłączyłem kabel 10m bezpośrednio do xboxa i jest wszystko ok, no ale żeby gniazda nie eksploatować ciągłym zmienianiem interesuje mnie albo przedłużka usb (na której również dźwiek jest mizerny), która będzie ręcznie przełączana albo taki rozdzielacz sygnału właśnie, ale żeby wszystko było ok. I teraz pytanie: jak rozwiązać problem z dźwiękiem? na internecie są wzmacniacze hdmi, ale tam tylko pisze, że niweluje szumy wizji, nic o dźwięku - może takie coś wystarczy? A może coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

0 4
  • #2 23 Mar 2013 13:53
    Maniek19891
    Poziom 13  

Wina na 90% leży w jakości rozdzielacza sygnału. Trzeba zakupić jakiś porządny.
    Instalowałem kiedyś takie, i kupowałem je w sklepie Dipol. Próbowałeś zamienić kable na wyjściu ze splittera? może któryś port w nim jest uszkodzony?

0
  • #3 23 Mar 2013 14:40
    lukaszek_0583
    Poziom 10  

zamieniałem oba wyjscia i niestety nic nie pomogło. nawet jak przedłużyłem sobie gniazdo hdmi xboxa to jest jak na rozdzielaczu.

0
  • #4 23 Mar 2013 17:10
    Maniek19891
    Poziom 13  

Przedłużyłeś tzn? Co zrobiłeś?

0
  • #5 23 Mar 2013 18:47
    lukaszek_0583
    Poziom 10  

kupiłem kabel hdmi i taką wtyczkę z gwoma gniazdami, co by przełączać kable na tej wtyczce, a nie gnieździe w xbox-ie

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo