Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Compair ds 40g, może ktoś wie jak to sie nazywa ten element i gdzie go kupię

ogurx 24 Mar 2013 00:07 1959 2
    ogurx
    Level 6  
    Witam, mam problem dotyczący sprężarki śrubowej comp air ds 40g (z agregatem) dotyczy on braku elementu którego nie było od samego zakupu. Chciałbym sie dowiedzieć co to za element (fachowa nazwa) i czy któryś w forumowiczów by był w stanie mi pomoc w znalezieniu takiego elementu oraz odnalezienie schematu podłączenia całego układu ,,rurek,, które sterują sprzętem.
    Kompresor jest z 2001r. . została w nim wymieniona śruba ponieważ stara się zajechała ... dodam ,że leżą odłogiem 3 wtyczki które powinny byc podpięte do tego elementu, dołanczam zdjęcia brakującego urządzenia i gdzie on sie powinien znajdowac, jeżeli ktoś by był w stanie mi pomoc także załatwic instrukcje obsługi w raz z schematem co i jak powinno tam sie znajdowac .Główne problemy jakie są na dzień dzisiejszy to brak sterowania mocy sprężarki oraz wywalanie oleju przez zawór dolotowy. Serdecznie pozdrawiam
    Compair ds 40g, może ktoś wie jak to sie nazywa ten element i gdzie go kupię
    Compair ds 40g, może ktoś wie jak to sie nazywa ten element i gdzie go kupię .
    ogurx
    Level 6  
    Jak narazie dowiedziałem się, że jest to prawdopodobnie zawór ssawny asr... lecz czy ktoś ma tego typu element w posiadaniu ?
    ogurx
    Level 6  
    Ktoś coś pomoże ?